Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ložiska diferenciálu


rb_mates

Recommended Posts

Zdravím...před nedávnem jsem pořídil nového mazlíka 407 SW 2.2 HDI 125 Kw - po dlouhé odmlce návrat k Pugeotu...ač jsem měl vždy nejlepší zkušenosti s touto značkou, tak hned řeším unik oleje z diferenciálu od ložisek uložení poloos...chci se zeptat jak častá je tato závada, že odelši obě ložiska v diferenciálu...a na kolik se může pohybovat oprava...auto má najeto 145000 Km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u pežota musíš celkem denně sledovat, zda nejsou pod autem kapky oleje v místě převodovky, olej v převodovce těsní dvě gufera na výstupu poloos a pokud tečou, olej postupně vyteče a ložiska diferáku jedou na sucho, takže brzy odejdou...,opravu tipuju v autorizáku na cca 10000 kč :myslim

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za odpověď...opravu už řeším u známého..jen se chci ujistit zda je cena ok...důvěřuj ale prověřuj...každopádně jsem si autí užil 14 dní a už je skoro měsíc u doktora...snad je to jediná vážná závada, která se po koupi vyskytla...pro jistotu budu měnit i spojku a setrvák, když je to rozhozeny...za komplet set si řekl 18000 Kč...mám obavu zda jsem se rozhodl pro správnou motorizaci, když vidím dostupnost některých dílů...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...