Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo mě volal? 974 366 928


lape

Recommended Posts

ja skryta cisla zvedam, a proc? Protoze mi vetsinou vola PCR a resime tu moji dopravni nehodu..... Pred X lety tady 99 procent fora zvedalo pevnou linku a ani nevedeli, jestli vola teta, nebo policajt, nebo financak. Ale ted je to desnej problem...... ano zvedam skryta. Diky policii a taky diky financaku, ktery mi takto nedavno volal a sdelil mi, ze jsem zapomnel podat priznani k nemovitosti....a zachranil me tim od penale.... vy si zvedejte ci nezvedejte co chcete, ale ja mam se skrytym cislem dobre zkusenosti. A kdyz je to nejaky telefonni smejd, coz se mi jeste nestalo, tak nemam problem mu zavesit.......

 

edit: my se tu dohadujem nad skrytym cislem a jeho zvedanim, ceho je moc, toho je prilis :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to ze beru i skryta cisla usetrilo nemalo penez a zbytecneho papirovani. Neco z toho by financak nebo celnik neresil (nemaji povinnost upozornovat na preplatky, jen vymahat nedoplatky...), neco by resil papirove, pozdeji a draz (pochopitelne ze po telefonatu nasledovala nejaka vymena papiru, to je asi jasne, ne...). At si ale kazdy bere co uzna za vhodne a do telefonu sdeluje taky co uzna za vhodne, jsme snad dospeli. Nakonec v tom skrytem cisle neni velky rozdil oproti zapnute identifikaci na anonymni predplacence, ze... teda, jeden rozdil v tom je - se skrytym cislem mi jeste nevolal zadny z obchodniku s teplou vodou nebo tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je taky zvedám, ale kdyby nebyla skrytá a šlo na ně jednoduše volat zpátky, byl bych šťastnější. I když číslo nemám v kontaktech a zmeškám hovor, tak volám zpátky, což u skrytých nejde a vzhledem k tomu, že je to nestandardní chování, tak nevím, proč to tak státní instituce mají nastavené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je řeč Tvého kmene pro mne kapánek složitá, nešlo by to nějak polopatizovat?

Jenom řeč kolem ;-) tim že dělám praci v komunikační firmě, tak testuji směrování na mobily .těchto hovorů udělám cca 100 a volat bez skrytého čísla by prostě nešlo. Jinak bych měl 100 zpětných volání a to bych nedal.jak říkám jenom řeč kolem. neřes :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Péťo - asi to bude jiný důvod - otázka je jaký? Vzhledem k našemu bezprávnímu státu, kdy kdejaký gauner má větší právní ochranu než bezúhonný občan, kdy za svojí obranu a ochranu svého majetku, je nakonec odsouzen za to, že zmlátil pachatele??? 

Předpokládám, že skryté číslo je nějaký podvodník, který nechce být identifikován. Rozumím tomu, že pokud policista volá ze svého mobilu, tak netouží po tom, aby ho nějaký magor stále otravoval, ale nechápu proč takové hovory (volání) ve služební věci nelze "Viditelně" uskutečnit přes centrálu. Tohle opět ukazuje na "Demenci" nebo ještě hůř - "Záměr"  velení. 

Mám za sebou 16 let služby v ozbrojených složkách a o stupiditě rozkazů něco vím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sagic: pokud volám z práce, tak asi pracovně - tak jaké rušení??? 

Pokud je to soukromý mobil - tak ho prostě vezmu nebo odmítnu a zavolám až na to bude čas. 

Anonymní čísla jsou prostě všivárna podporující zločinnost v této prohnilé společnosti. 

Slovy   Wiliema Shakespeaera: "Je cosi shnilého v tomto státě dánském " 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem si na tuhle debatu vzpoměl dnes ráno, když mi volalo anonymní číslo s dotazem jestli jsme nezapoměli FU poslat jednu uhradu za lonsky rok... stacila omluva a uhrada :-)

No a kdyby me nesehnali tak to pani preda oficialnimu procesu, vyberci poslou urgenci do datovky a rovnou prihodi nejake ty prirazky, penale atd., ale vzhledem k tomu ze slo o drobne tak to vyresila telefonem, udelala si carku za vybrane penize a vsichni mame klid...

Ale berte kazdy co chcete :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si nesouhlasit. Není to jejich povinnost, ale dobrá vůle. Taky mi volala moje správkyně daní kvůli chybě v DP, ale číslo bylo veřejné. Nicméně, telefonát řešení problému urychlí, ale v žádném případě nemá vliv na sankce. Ty nastupují až po ignoraci písemné výzvy na jejíž vyřešení je stanovena lhůta zákonem. Za relevantní je možné považovat pouze doporučený dopis - tedy  písemná forma - nebo datová schránka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Relevantni je si hlidat dane sam. Nebo ti snad 1.4. chodi upozorneni ze nemas odevzdane danove priznani? Nechodi. Protoze to si mas ohlidat sam. Stejne tak jako dane z nemovitosti. Oni te pisemne upozorni to ano..... ale rovnou tam mas penale.... nebo obcas nemas kdyz maj dobrou naladu. Resis Chomutov.... v Praze se s tebou nikdo vetsinou nebavi.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...