Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pokazena poistka otvarania kapoty


dodS12

Recommended Posts

Caute,

 

vcera sa mi stalo, ze som isiel otvorit prednu kapotu, z interieru som otvoril packou kapotu, ale zvonka mi chodila poistka kapoty naprazdno a nevedel som otvorit kapotu, len znova zabuchnut kufor a z interieru ho otvorit, skusal som to viac-krat, zistil, som ze poistka na otvaranie kufru chodi na prazdno bez odporu, asi sa tam musela pruzinka roztrhnut,

 

Vie mi niekto poradit akym sposobom otvorim kapotu, ked  sa neda odistit poistka?

 

a nasledne, co bude treba na tej poistke vymenit aby fungovala?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: mmartinkovic   jedna sa o kapotu, kazdy sa moze pomylit, dalsia vec keby som vedel ako to mam urobit, tak  to sem asi nebudem pisat, nie som automechanik a pisal som sem aby mi niekto poradil a nie aby ma tu zosmiesnoval, tak si laskavo nabuduce odpusti taketo vyjadrenia. A rad by som sa pozrel pod kapotu, keby to bolo mozne, ale je tam malo priestoru na manipulovanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pisal som len preto na forum, ci mi s tym niekto neporadi, ja tu nevysedavam na fore ako ti pises, vies pracujem, nie som nezamestnany, tak nemam cas tu vysedavat, ja som to len narychlo napisal, lebo viem, ze je tu dost clenov, ktory maju skusenosti so 406-kami a vedia dobre poradit vo vsetkom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...