Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozebrání stropní lampičky


thorr001

Recommended Posts

Já jen měnil žárovky a vyloupl jsem jen krycí plast........když jsem chtěl vyndat celý modul tak jsem to prostě ven nedostal..

už jsem měl v ruce i kladivo ale udržel jsem se...... :D :D :D :D

Ty packy prostě nejdou odjistit....jsou tam volajako križmo..... :myslim :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen měnil žárovky a vyloupl jsem jen krycí plast........když jsem chtěl vyndat celý modul tak jsem to prostě ven nedostal..

už jsem měl v ruce i kladivo ale udržel jsem se...... :D :D :D :D

Ty packy prostě nejdou odjistit....jsou tam volajako križmo..... :myslim :myslim

taky mi to z toho nejde dostat a nechci něco z******...

o žárovky mi nejde, potřebuju někde připojit osvětlení prostoru pro nohy u řidiče a spolujezdce a u bývalýho auta jsem to měl přes stropní světlo, tak jsem si říkal že to pujde i u peugeota, ale možná ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se onehdá podařilo stropní panýlek osvětlení vpředu vyndat - opatrně vypáčit stropní "sklíčko", pak musely ven žárovky a tam někde se pak kolem objímek dalo zapáčit tenkým šroubováčkem za ty tvarované plechové packy, co to drží v otvoru. Ale byla to slušná je*ačka, ChouLu jistě potvrdí. Nepamatuju se už přesně, ale pak jsme i koukali, že by to bývalo mělo jít i snazší cestou. Znova to ale určitě rozdělávat nebudu, dokud nebudu muset. Ne ne!

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Aha, tak jsem rád, že jsem toto vlákno našel, dva dny se seru s tím, že chci to světlo dostat ven. Teď už je tam tak volné, že cvaká, když přejedete přes nerovnost....a nic, světlo je pořád ve stropnici. Takže včera už jsem to psychicky nedal a dnes sundám tapec.....jsou to 4 šrouby a sluneční clonky.....u cc to půjde v pohodě.

Nepomohlo domlouvání, ani násilí....a dokonce ani hrubé násilí. A ty žárovičky jsem se svejma pazourama taky ven nedostal...a kleštičkama jsem se bál.

To světlo je dobrá francouzská past.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 roky později...

Vnitřek světla se vyndavá tak, že od čelního skla povytáhne a zatlačí se kovové pružiny směrem do světla. Vypadne střední část s tlačítky a žárovkami. Pod ní je šroubek do stropu, co drží okolní plast.

IMG_20200501_181533.jpg

Upraveno uživatelem Mylan7
+obrázek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...