Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jde poznat na diagnostice fap off ?


redkid

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Jestli jsme to pochopil správně, je to tak, že je to jedno auto, mobilní emisní přístroj. Testujou vytipovaný káry, takže zastaví to, co podezřele hulí... No a udělaj normální emisní test, takže když to vyjde tak, že limit K je 0,5, s funkčním FAPem naměří 0,02 a s vyřazeným 0,3 tak pořád OK... a navíc si nejsem úplně jistý, jak zjišťuj, zda auto má nebo nemá mít FAP... 

Tak nevím, straší nebo se mám bát... vlastní filtr není zase tak drahý, ale kde mám vzít správný SW do ŘJ a jak to vypadá okolo ví čert... takže retrofit FAP je asi spíš iluzorní nápad. 

 

Honza

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No novy FAP 23.000kc. Repasovany 14.000kc. Pri ceně auta 60.000kc už je otázka jestli dotoho jít. Pokud jsou levnější filtry tak sem se tady někde dočetl že nemají požadované parametry a nedavaji difference tlaku jak je potřeba. Takže se buď dřív anese nebo vyhodi poruchu FAP. Takže levna nanic. Pokud máte někdo,ale z opravdových odborníků vyzkousenou levnější variantu FAP. Šup mě do zprávy.😇

VIN: VF3EB4HSJ13376559

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten třetí není stáří tři roky, ale originální součástka z programu pro starší auta (auto starší 3r) a za rozumnou cenu... takový díly jsou celkem často i levnější než koncový ceny na Kelly a podobně... klidně bych ho použil a proti němu už polský fake je levnější jen o pár tisíc... jenže retrofit není jen o zaplacení 9,5 kKč za díl.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to je v přímo v Peugeot? Ja to rano daval do googlu a nenašlo to nic krom čištění FAP.

Teď nevim jestli se dotoho pustit tady na streetu nebo to nekomu svěřit. Davkovani mám funkcni a  uvidíme co čidla tlaku.

Vypadá to na slušný rozjezd nového byznysu. Obnova FAPu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, filoyof012000 napsal:

Ten třetí není stáří tři roky, ale originální součástka z programu pro starší auta (auto starší 3r) a za rozumnou cenu... takový díly jsou celkem často i levnější než koncový ceny na Kelly a podobně... klidně bych ho použil a proti němu už polský fake je levnější jen o pár tisíc... jenže retrofit není jen o zaplacení 9,5 kKč za díl.... 

Jen tak brouzdám a našel sem tohle.

Sleva neplatí pro kategorie: příslušenství, repasované díly, řady dílů Eurorepar, filtry pevných částic a baterie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to tu řešíte se slevou na stáří vozu? Těch 9880 Kč je normální ceníková cena s DPH toho dílu... Krom toho teď je v Peugeotu akce -25% přímo na DPFka.. Chápu to tak, že na jakýkoliv DPFko z ceníku, takže i na toto "levný". Ale ověřený to nemám, při akci retrofit je cena vlastního filtru ta menší část problému. 

 

H. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 8. 2019 at 9:25, MP napsal:

Na tvůj autobus s VIN: VF3EB4HSJ13376559 dostaneš přímo v Peugeotu toto :

Takže ta cenovka paltí .

 

filtr.png

Tak sem.se odhodlal. Volal sem do Peugeotu na Černém mostě. Dal sem jim to číslo nejlevnějšího FAPu. Je to druhovyroba. Filtr starý nechtějí. Ale cenu mi řekl o 500kc +- drobný více.

V pondělí kontrola na diagnostice a jestli tam nemám nějakou velkou investici do budoucna abych neudělal FAP ON a za měsíc nedelal vstriky nebo převodovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po diagnostice.

Dela se soft na FAP ON. Mechanik mi ale nedoporučil druhovýrobu. Případné reklamace bych si musel řešit s Peugeot. Renovovaný brát.

Našel sem na netu ještě tohle.

Prodám DPF je s auto které mělo najeto 137.000km. Kompatibilní s vozidly: Peugeot 407, Citroen C5, Citroen C6 2.2HDi 125KW a 2.7HDi 150KW. OE: 174032, 1731SA, 1731NR, 1611323180, 1706G4, 1731L6, 174001, 174029, 174041. Čísla konkurenčních výrobců: Walker 93004, Walker 93179, 73179, Ernst 910446, Bosal 095-203, 097-203

Pasoval by na moje auto? Kdyby ne popřípadě by mi ho vzali na proti tomu renovovanému v peugeot? Nebo to musí být original do peugeotu naproti?

NTVL to jsou machinace.😥

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...