Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autokosmetika


AKCZ

Recommended Posts

Jsem na tom jako Pé?a (na vánoce, eventuelně někdy před srazem) zajedu do myčky, projedu kartáčema (zásadně bez vosku - nesnáším ublemcaný skla) a je hotovo - auto má sloužit mě, ne já jemu a drhnout to na ulici řůčo sám, to mě nebavilo ani u bicyklu (a to je podstatně menší práce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já se starám stejně o všechny 4 auta, co mám ve vozovém parku. Poctivě umývat a střídám ruční mytí v boxech s kartáčama a každé auto 3x ročně navoskovat. Stejně tak umývám a voskuju i palubovku. Je to dřina, ale je poznat, že se vzhled toho auta po navoskování o 100% zlepší. Jinak značku žádnou nemám. Ta?ka toho má plnou garáž, tak mu pomáhám likvidovat tyto zásoby. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Používám Platinum od WS International, a (ačkoli těmto předraženým televizním moc nevěřím), musím říct že jsem velmi spokojen a že to za ty peníze stojí. Vysoký lesk, zakryje jemné pavučiny a auto se pak méně špiní.

[upravil dne 6.11.05 P607Olda]

a děláš si i na haubně volský oko nebo smažený vajíčka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ops.. ted jsem si nabehl.. myslel jsem to tak ze je Vam celkem jedno co je to za vosk ap. ... samozrejme za reakce a prispevky dekuju ;)

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: AKCZ

Koukam ze sem snad jedinej koho to zajima.. no to sem dopadl :D

jak jedinej?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem ke stáří mého auta používám a hodně jsem si oblíbil klasickej českej autopoliš. Teď to přejmenovali na Fix1. Je to vosk s příměsí drobného brusiva, tak se s tím dá leccos rozleštit. Na starší laky vzhledem k jeho ceně neznám nic lepšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...