Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 nejde do otáček a vypne motor za jízdy


Roman 1173

Recommended Posts

Dobrý den

Dnes jsem koupil manželce Peugeot 307 r.v.2001 2.0 HDI motor RHY a celou cestu z bazaru cca 70 km v pohodě (před koupí prověřeno diag.bez závad) po zastavení a vypnutí motoru po opětovném nastartování se rosvítila diag.motoru a auto nejde přes 3000 otáček a po ujetí cca 500 metrů vypne motor.Zítra budu ještě řešit s majitelem bazaru ale moc šancí si nedávám.Po napíchnutí diag. hlásilo následující chyby   post-40937-0-98712600-1425664770_thumb.jpost-40937-0-27814900-1425664816_thumb.j    po vymazání jde motor chvylkama do otáček a zustala hláška :snímač tlaku paliva nesprávný Dokáže někdo poradit co stím ? Mám Partnera se stejným motorem napadlo mně přendavat díly do 

307mičky a zjistit kde je chyba ale nejsem si jist zda je to dobrý nápad. Vin 307 je VF33CRHYB82190165

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dotaz pro zkušenější: smlouva je postavena tak že se záruka nevztahuje na opotřebení vzniklé obvyklým užíváním ale zjistil jsem přes SB a potvdily mi to v Peugeotu že počáteční záruka je od 31.12.2002 ale dle TP je r.v. 28.11.2001 dá se v tomto případě odstoupit od smlouvy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

28.11.2001- datum výroby auta

31.12.2002- datum prodeje auta=počátek záruky pro kupujícího

 

No osobně pokud je ve smlouvě že se nic nevztahuje na běžné opotřebení tak asi budeš opravovat sám... :myslim :myslim

Při koupi by musela být ve smlouvě uvedena "skrytá závada""......

Když tak mě někdo opravte...

I tak bych ale do bazaru jel a snažil se to řešit......člověk nikdy neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak anabáze pokračuje po výměně tlakového regulátoru paliva po ujetí cca 50km auto opět v nouzovém režimu.Všiml jsem si že po vypnutí zapalování a vytažení klíče ze spínačky motor ještě chvilku běžel a po opětovném zapnutí zapalování padl do nouzáku, diag opět hlásí snímač tlaku paliva nesprávný.V servisu objednali nový tlakový snímač tak doufám že to bude ono.Nesetkal se stím někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...