Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 SW 100 kw alias "Áďa"


agresssor

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Tak o vikendu sem se stehoval do jineho bytu a strasne sem ocenil variabilni sedacky. Proste sem dve vyndal a hotovo. Jinak sem si taky vsim teda spis odposlechl ze kdyz se rojzdim tak mi neco nekde lupne, tipuju poloosa ale nevim  nemel sem to rozebrany. Auto stejne pujde na vymenu jedny hadice od topeni takze to necham zkontrolovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Tak to vypada ze pujdu na vymenu servomotoru. Dneska rano sem ptoreboval odjet, po nastartovani se nic nedelo a neslo otocit volantem. Kapalina ok tak jsem volal memu mechanikovi a ten mi rekl mrknout na pojistku, pokud je napalena bude cerpadlo na vymenu. A taky ze byla tak jsem ji vymenil a ted uz to zase jde ale cca do mesice bych mel jit na vymenu jinak me to nekde necha., 

 

Aktualne najeto 200 000 km. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

2vendy: No jo jediny co zbejva na vymenu jsou komplet priziny a predni tlumice :D :D :D . Ale vzhledem k tomu ze za posledni 3 tdyny sem najel pres 1500 km mi to nejak nevadi

Thorr: No tezko rict u 406 ky sem ji menil po 250 tkm. Hlavni je ze to jezdi a necvaka. PRotoze pred tou vymenou ten randal uz byl k nevydrzeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak dneska auto privezeno z vymeny oleje a cisteni klimy. Tzn ja jsem uz pripraven na leto :D. Jinak problem ztracejici vody trva, 2tlakova zkouska, 2Co2 zkouska, rozhozeny rozvody kvuli pumpe, a celkove motor detailne prohlidnut, Vysledek zadny unik. Ale voda se mi neka ztraci protoze pred 14 dny sem dolejval skoro 4 dc za tyden. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...