Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odděleno z vlákna o kartičkách (Bluesmanův pokus o další ovoce)


Guest bluesman

Recommended Posts

Guest bluesman

...čo je inak dosť neobjektívne, pretože medzi dátumom pripísania platby na účet Peugeot-Clubu a doručením kartičky členovi klubu môže vzniknúť aj niekoľkotýždňová prodleva - řádný člen teda nemôže využívať všetky výhody prameniace z plateného členstva po celých 365 dní garantovaných stanovami (nie je to môj prípad, len upozorňujem na nedostatok tohto systému :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...čo je inak dosť neobjektívne, pretože medzi dátumom pripísania platby na účet Peugeot-Clubu a doručením kartičky členovi klubu môže vzniknúť aj niekoľkotýždňová prodleva - řádný člen teda nemôže využívať všetky výhody prameniace z plateného členstva po celých 365 dní garantovaných stanovami (nie je to môj prípad, len upozorňujem na nedostatok tohto systému :) ).

 

Ok napočítal jsem do stovky a zpět, udělal mezitím zas asi 30 kartiček, takže tady máš odpověď :

 

1) Karty jsou vyráběny na základě reportu nastaveného na týdenní frekvenci. Pokud tedy zaplatíš v pondělí, já dostanu report v pátek, kartu udělám pokud na to mám čas přes víkend a v úterý ji máš ve schránce. Hroooozně neobjektivní - a kolik nákupů u partnerů klubu Ti za ten 1 týden (nie, niekolkotýždňová prodleva to opravdu nie je) uteče ??

 

2) Určité zpoždění může vzniknout v případě nesprávně či neúplně vyplněného profilu uživatelem - to ale není problém kartičkáře. Na 'hříšníky' zde pravidelně upozorňuji, stačí si přečíst vlákno. Přehled je i více či méně pravidelně aktualizován v úplně prvním příspěvku vlákna.

 

3) Jak jinak bys to chtěl dělat ? Mám "předvídat" kdy dojde mnou poslaná karta příjemci a toto kýžené datum dávat na kartičku ?

 

4) Oprav mne pokud se mýlím, ale stanovy NEGARANTUJÍ že budeš mít kartičku od 1. dne členství = data kdy Tvé prostředky dorazí na účet klubu.

 

Tak - snad jsem odpověděl na vše.

 

---------------------------------------------------------------------------------

Závěrem si neodpustím malé, leč pro mě tolik typické rýpnutí - to Ti ovšem pošlu do SZ. Pokud zde její znění vykopíruješ veřejně do vlákna, jako jsi to udělal minule, počítej s ovocem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jako "otec" tohodle systému kartiček se k tomu vyjádřím:

 

Řádné členství není jen o kartičce, ve chvíli kdy částka dorazí a člověk ji v systému potvrdí (stále ještě ručně), tak dochází k tomu, že se z člena stává řádný člen, řádný člen své členstv prodlužuje. A může nyní čerpat některých výhod řádného členství (hlasování, náhled do sekcí, VIN aj.), Poté vznikne report, na základě kterého se kartička vyrobí a odešle. Systém je tak vymyšlený a nastavený a není sebemenšího důvodu jej předělávat. Amen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě snad jedna "drobnost" za mě - aby to snad nevypadalo, že tady vařím z vody. Kartičkovou agendu jsem přebíral od Přemy cca 25.července 2013. Ke dnešnímu dni jsme vytiskl a členům odeslal 556 (slovy pět set padesát šest) členských kartiček a jelikož mne práce s daty živí, vedu si i evidenci o rozdílu mezi datem přijetí platby a datem odeslání kartičky. V tuto chvíli se průměr rozdílů těchto dvou dat rovná 11 kalendářním dnům. Dlužno dodat, že jsou v tom započítaní i jedinci - a bohužel najdou se tací - u kterých jsem třeba i měsíc (30 dnů) čekal na doplnění údajů do profilu případně na signál, že tyto údaje na kartě nechtějí či nepotřebují mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest bluesman

Ok napočítal jsem do stovky a zpět, udělal mezitím zas asi 30 kartiček, takže tady máš odpověď :

 

1) Karty jsou vyráběny na základě reportu nastaveného na týdenní frekvenci. Pokud tedy zaplatíš v pondělí, já dostanu report v pátek, kartu udělám pokud na to mám čas přes víkend a v úterý ji máš ve schránce. Hroooozně neobjektivní - a kolik nákupů u partnerů klubu Ti za ten 1 týden (nie, niekolkotýždňová prodleva to opravdu nie je) uteče ??

 

2) Určité zpoždění může vzniknout v případě nesprávně či neúplně vyplněného profilu uživatelem - to ale není problém kartičkáře. Na 'hříšníky' zde pravidelně upozorňuji, stačí si přečíst vlákno. Přehled je i více či méně pravidelně aktualizován v úplně prvním příspěvku vlákna.

 

3) Jak jinak bys to chtěl dělat ? Mám "předvídat" kdy dojde mnou poslaná karta příjemci a toto kýžené datum dávat na kartičku ?

 

4) Oprav mne pokud se mýlím, ale stanovy NEGARANTUJÍ že budeš mít kartičku od 1. dne členství = data kdy Tvé prostředky dorazí na účet klubu.

 

Tak - snad jsem odpověděl na vše.

 

---------------------------------------------------------------------------------

Závěrem si neodpustím malé, leč pro mě tolik typické rýpnutí - to Ti ovšem pošlu do SZ. Pokud zde její znění vykopíruješ veřejně do vlákna, jako jsi to udělal minule, počítej s ovocem.

 

Bez ohľadu na obsahovú kvalitu tvojho vysvetlenia je tento spôsob neobjektívny. Jediné plne objektívne riešenie je oddeliť dátum platnosti karty od dátumu zaplatenia členského príspevku, a podľa vzoru iných kariet výhod stanoviť delší platnost karty (aspoň o měsíc). Aneb - na zadnú stranu kartičky napísať napríklad: Řádné členství do: 01.02.2016 a pod to malými písmenkami: Tato karta platí do 01.03.2016. V súvislosti so zavedením členstva na 365 dní sa tak môžete vyhnúť zjavnému rozporu s dobrými mravami.

 

A tvoju poslednú poznámku tentokrát prenechávam bez patričnej reakcie, keďže si Pražák a po predošlých skúsenostiach mám pre vás už pochopenie. Komplexy nadradenosti obyvateľov hlavného mesta sa prejavujú nielen na cestách, ale aj tu v klube, ako som mal možnosť pred časom zistiť. :)

Upraveno uživatelem bluesman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu je těch pár dnů taková tragédie ?? :( :( safra kde to jsme ?  

 

Kvůli pár dnům dodávat další údaje ? 

 

A pokud to chápu dobře, tak není problém si zaplatit o pár dní dřív, aby se ti termín platnosti karet překrýval..... 

Upraveno uživatelem Milich
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest bluesman

Ja som s tým doteraz problém nemal, keďže členstvo sa platilo na rok a klub ako taký dával všetkým platnosť kartičky do 28.2 (tj. aj keď si zaplatil v lednu, bol si řádným členom do konca února příštího roku). Ale súdruhovia si vymysleli zmenu trvania členstva na presných 365 dní, tak sa teda pýtam, či tých 365 dní dokážu garantovať všetky výhody plateného členstva zahrnuté v stanovách...? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest bluesman

Aspoň si ostatní členovia urobia obraz. Za nadávky sa tu nebanuje, a za slušné (a zároveň mierne ironizujúce) hodnotenie situácie áno. :)

 

//a len taká malá poznámka: divím sa ti, PeTr, že sa práve ty staviaš do pozície ochrancu práva a spravodlivosti - je to trošku komické po tvojich predošlých obvineniach zo zpronevěry (mimochodom, vtedy som aj ja bojoval za tvoju beztrestnosť, a ty mi to teraz takto oplácaš, dík ;) )

Upraveno uživatelem bluesman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

bluesman raději bych pomlčel , chtěl jsem něco napsat ,ale vím své.

 

Co se týče zaplatit dříve?? Mám svou zkušenost kdy jsem zaplatil dříve a členství mám teoreticky prodlouženo jen o 9 měsíců. Ale zde to rozebírat nemíním. Byla doba přechodu, a nyní jsem se už s tím smířil. A řešit 10 dní???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest bluesman

Nie, netvrdím, že si klub poškodil. Rovnako ako predtým si myslím, že vracanie akýchkoľvek benefitov ani nebolo na mieste, zaslúžil si si ich.
Ide mi len o princíp, že ma tu ideš kameňovať ako keby som ja niečím klub poškodzoval. Pritom klub v posledných týždňoch výrazne poškodil práve mňa (napríklad neoprávneným banom).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja spis narazim na to ze uplne zbytecne a tim nemysliM jen tebe je potreba vsude poukazovat na odchylky v mm, dbat na prisne dodrzovani napsaneho, jake to tubylo fajnkdyz to bylo volnejsi, bylo to takovepratelstejsi rodinne. Exoti byli a budou a vzdy se vyexpedovali sami, ale posledni dobou,cca dva tri roky mi prijde ze venku ( treba skodovkari) vyhlasili soutez kdo driv rozesere jine forum. :)

Ne ja proste takovelidi nechapu, proste zavru pocitac a jdu ven, pustim tv, jdu si zasuk.t, nonic jen takovy vylev ode mne. Neber to jako zaujatost zrovna na tebe. Ty jen aktualne kopes kolem sebe zkrivdy. To dela spousta lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest bluesman

Radim, s oddeľovaním nemám problém, ja som do tejto témy osobné postoje neťahal. Iba pragmatickú poznámku ku kartičkám v súvislosti s novými stanovami, ostatní tu začali spamovať.

 

PeTr, keď si prelustruješ moje staršie príspevky, zistíš, že žiadne odchýlky ani detaily som neriešil. Až do momentu kým sa vedenie/administrátor fóra začal chovať ku mne nefér. Nech to každý vníma ako chce, ale podráždili ma neoprávnené kroky "mocných" voči mojej osobe.

Upraveno uživatelem bluesman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty mocné, jak je sám nazýváš nedráždi. ;)

Pánové, presuňte to. Tohle nemá s vláknem vůbec nic společného. Potom se člověk akorát dočte od nováčka, jak je nadšený, že zaplatil členství a poté narazil na podobné téma a začal si říkat, kam to jen vlezl. Tohle opravdu sem nepatří. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...