Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odděleno z vlákna o kartičkách (Bluesmanův pokus o další ovoce)


Guest bluesman

Recommended Posts

jenom já já, šlápl jsem na vosí hnízdo a kdo za to může, že mě vosi popíchali no přece vosi, prdlajs jenom já sám kdybych čuměl před sebe tak se vyhnu a zůstanu bez úhony

a BAN na tři dny? no bóže svět se točí dál, a že nedorazila kartička v den zaplacení ! to je fakt na pováženou, Stibo by se měl stydět, že nepředvídá datum platby

zamnouknou vlákno=NÉ je to lepší jak vtipy

Upraveno uživatelem Haryk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...že nedorazila kartička v den zaplacení...

a votom to je :D...

bluesman za taketo <> si kazit reputaciu, meno ? hochu hochu. ja ju/ho mam tiez skazenu/e, ale to osie hniezdo (dobry priklad) tiez nebudem rozkopavat dalej, ked viem, ze tie osy stipu.

sa ti divim co chces dokazovat, ked neustale vystekavas do vetra proti davu. dav je spokojny a ja taktiez nevidim ziadny problem.

ber tuto temu ako nechcene referendum, nazor si pocul zmier sa s tym. ak nesuhlasis s podmienkami, nikto ta nedrzi :papa

tak to funguje vsade. ocakavam Tvoju aktivitu v diani na Slovensku v skandaloch ktore ta krajina ma, lebo tam s Tvojou aktivitou kvoli takejto ch*jovine by si mohol mat celkom uspech.

Drzim palce, nech ti to v profesionalnom zivote a hlavne v praci vydrzi. :super

Upraveno uživatelem Marcel00
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto celé je už o ničem. Vše podstatné tu bylo řečeno, kdo chtěl, měl možnost se tu vyjádřit. Škoda, že bluesman nemá také nějakého toho Ovčáčka jako náš drahý pussy president, protože Ovčáček by řekl, že pan bluesman nechtěl nikoho urazit či popudit, ale pouze rozvířit diskuzi . . . . 

Bluesmane pokud jsi z nějaké zapadlé dědiny kde je nouze o práci, tak ti držím pěsti aby jsi o ní brzko nepřišel. S takovým egem to budeš mít hodně těžký. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest bluesman

Bluesman osobne mi tiez pride toto vlakno trochu zbytocne. Keby si radsej napisal v sekcii nase kary ako ti sluzi 407ma. To ma zaujima omnoho viac ako toto tu :(

 

Rovno ti odpoviem tu - auto slúži dobre. Kontroly/servis sa robia v autorizákoch + pre prípadné budúce poruchy mám doma novú diagnostiku Lexia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest bluesman

Nevadí ti že tohle sem nepatří?? Do tvého vlakna by se to hodilo, ale sem ne

 

Nevadí, pretože ja som ako prvý nevložil do tejto témy príspevok s obsahom, ktorý nesúvisí s témou - len reagujem na príspevok iného užívateľa. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest bluesman

Aha

 

Porušuješ pravidla

 

Neporušujem. Konkludentným spôsobom zo situácie vyplýva, že keď administrátor fóra nepotrestal za porušovanie pravidiel autora príspevku, na ktorý reagujem, tak ani moja reakcia nemôže byť v rozpore s pravidlami fóra. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bluesmane ty sesi uplne u ty casti kam nikdy svitit slunce nebude (skrin) a tvoje rejpavy a ustepacny poznamky me taky nezajimaj. Jestli sis nevsim vsichni se ti vysmivaj a ty svejma narazkama narusujes klidny chod fora a divim se administratorum ze maj tolik trpelivosti. Proto se ptsm na moznost zamknuti.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest bluesman

Na jeden môj príspevok pripadá niekoľko príspevkov ostatných užívateľov rovnakého charakteru, takže o osobách narušujúcich kľudný chod fóra možno polemizovať. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase niekto, koho sa toto vlákno netýka, navrhuje zamknutie? :D Som zvedavý, či admin zase vyhovie návrhu užívateľa, ktorý nemá principiálne čo povedať v tejto téme. :)

Jak netýká, týka se ho uplně stejně jako každeho člena na tomto foru, stejně tak má co v tomto vlákně co říct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...