Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zakarbonované vstřiky, normální??


OndraAsus

Recommended Posts

Zdarec lidi,

 

praskla mi hadička přepadu a zdálo se mi, že při chodu motoru jakdyby podtéká z toho plastíku na kterém jsou hadičky nasunuté, oddělal jsem sponu co ten plastík drží a když jsm ho vysunul, tak kousek zůstal ve vstřikovači, ta část na foto s gumičkou, tak jsem demontoval vstřik, abych to vyklepnut, to se podařilo, nicméně jsem se zděsil jak vypadal konec vstřikovače, nedávno byli na kontrole a čištění ultrazvukem...,pak jsem raděj mrkl na všechny..

 

je možné, že za cca 6000km můžou být takhle zasrané?

byly tam jak kdyby černé zrnka tvrdosti písku(co to udělá s motorem nechci ani raděj vědět,když to do nich padá..),popřípadně čím je to způsobené?

 

druhá věc, dá se někde koupit ten plastík co mám zlomený??

 

 

díky za odpověď.. :-))

post-45423-0-09488900-1425495622_thumb.j

post-45423-0-84473700-1425495673_thumb.j

post-45423-0-85178800-1425495686_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v mistnim servise na vstřiky, kde je cistili ultrazvukem mi bylo sdeleno, ze jak jsou cerne je normalni..sice na cca 6000km mi to prijde brutalni, ale asi to tak je.., jinak ten plastovy dil mel jeden v nahrade, tak mi ho dal zadara, tak jsem z toho celkem vyvazl lacine, auto uz zas přede.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak je pravda, ze mam hodne studenych startu s kratkym popojezdem..,ale to ma kde kdo.. a to mel i muj Peugeot boxer prvních 200tis. km jenom po meste (ted 260tis.) a na nic se tam ještě nesahalo..

 

ono jde o to, ze to tam vzniklo spis za 6000km.....napadlo me, jestli se nejak blbe neotvira egr a nepousti tam schit vic nez by mel..

Upraveno uživatelem OndraAsus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim zda to pomuze "ale" jezdime na polskou naftu / DiselGolg / vstriky jsou uz jednou repasovany - korekce z diag nekde v cervenci v prosinci byla demontaz a dalsi repas.Fotka je tak jak se to demontovalo.
Za nas se najelo cca 110tis/km po Go dalsich cca 5tis.Fap i Egr Off.

post-32411-0-94410900-1425594931_thumb.j

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem psal uz dřív, nekdy se mi stane, ze po startu zacne egr zmatene litat a vydavat kovove zvuky, rychle sem si zlomil ruku a narval ji za motor, kde jsem nahmatal krytku od egru, oddelal ji a a sahl primo na nej a lital tam a zpet jak lofas v nejake milfce :D fakt zajimave, vždy to po chvilce zacne postupne mizet az to prestane, divne je, ze auto ale funguje normalne, dela to jenom na neutral (volnobeh)...

 

uz mam objednany novy za 3600kč, tak snad to k necemu bude.., jinak tec2000 jsem tam mel uz několikrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...