Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nádržka na aditivum


kovimir

Recommended Posts

Zdravim pani, vcera som isiel doplnit aditivum do fotrovej 307 SW 2.0 hdi 100kw, nadrzku som nasiel, ale na moje prekvapenie sa mi zdala nejak moc duta a hlavne to z vonku moc nevyzeralo ze to udrzi nejaku tekutinu. Tak som ju odpojil a rozobral a vnutri som nasiel take vrecko ktore sa pripaja cez holender s poistkou. To vrecko bolo ale uplne rozpadnute, cudujem sa ze hlaska low level additive vyskocila otcovi len prednedavnom. Ono to vyzeralo ze uz pekne dlho tam ziadny eolys nebol. A k otazke ze ci sa da kupit a ci uz niekto z Vas kupoval to vrecko alebo sa kupuje cela nadrzka aj s cerpadlom. Do peugeotu som este nevolal pytam sa najskor tu ci sa najde nejaka uzitocna rada. Vdaka

Upraveno uživatelem kovimir
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som volal do peugeotu a tam mi povedali cenu 53 aj s danou, co je pohoda, uz to nema nazov eolys ale infineum z7995, no a ale vysvetloval som mu ze potrebujem ten sacik a vraj sa to uz nepredava teraz sa to vraj predava vo flasiach a presviedcal ma ze ta flasa sa dava miesto toho saciku. Zajdem sa pozret co to vlastne ponukaju aky to ma tvar, ale flasa by tam tazko isla, kvoli podtlaku by to odtial asi tazko vedelo cucat aditivum. Tak ono uz podla rocnikov vies ake aditivum, ten peugeot je 2007 rok, myslim ze niekedy 2004 sa zacali davat eolys 176 do PSA, co je v dnesnej dobe to infineum. No a tie vaky ktore sa predavaju do citroenov ale nesedia do toho plastu co je na tom peugeote, su take podlhovaste, a peugeot tam ma taky skor trojuholnik. A toto som nikde nenasiel. Vdaka za rady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neviem ja som pozeral do SB a na moje auto v ponuke je

 

Referenčné číslo       Označenie              Množstvo   Cena bez DPH     Cena s DPH 

00001500GX   PRUŽNÝ ZÁSOBNÍK NA PRÍSADY         75,58 EUR      90,70 EUR  

9678080680    PRUŽNÝ ZÁSOBNÍK NA PRÍSADY       138,26 EUR    165,91 EUR  

Upraveno uživatelem pito.za
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakoniec som to vyriesil inak, v podstate som to vrecko nekupoval kedze som eolys uz mal doma kupeny, tak som brachovi vzal take vrecko ktore ma na napoj do batohu a velmi jednoducho to prisposobil :) len mam este jeden problem ze na otcovej 307 mi nechce diagnostika komunikovat s RJ, pritom na mojej 307 diagnostika funguje. Skusal som aj iny diagbox, nainstaloval som starsiu verziu a stale sa nevie chytit, tak ak je tu niekto z okolia BA popripade Malaciek a ma diagnostiku nech sa mi prosim ozve, potrebujem zresetovat pocitadlo aditivacie nafty. Diky moc za kazdu radu  

 

 

foto vrecka na aditivum :) 

https://imageshack.com/i/p3X5omgrj

Upraveno uživatelem kovimir
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...