Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stredný diel výfuku


Mino85

Recommended Posts

Zdravím, 

 

Potrebujem vymeniť stredný aj koncový diel výfuku. Mám 1.8 16V 85kW 2002r.  Podľa service boxu by tam mal ísť výfuk s označením 1717L4. Prípadne aj náhrada 171782. Na aute mám teraz EDEX, ktorý ma len jeden úchyt pri stredovom tlmiči. Rozdiel v cene je dosť velký. Ten original s dvomi úchytmi čo som pozeral robia len BOSAL,MTS,WALKER. S jedným úchytom sa dajú kúpiť aj lacnejšie poľské. Má to nejaký funkčný význam? Niekde podľa katalógu máju obi dva pre tento motor. Inde len ten dvoj úchytový.

 

post-26865-0-97776700-1425469073_thumb.jpost-26865-0-19098500-1425469106_thumb.j

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Středový díl s jedním úchytem jsou pro starší motor XU7, 1.8 16v 81kW. Pro Tvůj motor ew7 je díl s dvěmi úchyty. Obě verze mají stejný průměr potrubí takže zaměnitelné jsou a někdy i pasují. Funkční význam má určitě, Dvojbodové uložení zabraňuje pootočení výfuku jako celku, protože ew7 má jinak upevněný katalyzátor s vlnovcem a ten se pootočením může zničit. Míň se také namáhá spoj mezi středním dílem a koncovým tlumičem, kde ten výfuk začne hnít nejdřív.

 

Náhrada pro středový díl s dvoubodem je i v Polsku Izawit 27.023 . Polmostrow dělá jen pro starší motory s jedním uchytem.

Já mám teď středový díl MTS a těším se až ho vyměním - je dost hlučný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...