Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Alpine CDA-9851R


ellesar

Recommended Posts

Caute lidi, chtel jsem se zeptat na váš názor na tohohle krasavce. Mám v plánu koupit si ho na vánoce "jako od ježury" :)

A ještě jaký byjste k tomu šupli repro do dveří, bez zesiku.

Mám vyhlídli asi tohle http://www.ryves.cz/autoradia-zesilovace-reproduktory-tuning/detail.php?id=248

Dik za názor

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš chybyčku v odkazu na to rádio :mrk

co se týče rádia Alpine CDA-9851R myslím že chybu neuděláš, taky jsem o něm uvažoval nakonec jsem ale koupil starší Alpine CDA-9812RB za 7000,-

repro bud levnější osvědčené Helix Blue 62 nabo jak jsi sám našel :DRainbow CSX 265 to by byla dobrá volba, na rádiu budou hrát dobře a pokud se někdy rozhodneš pro zesík nebudeš je muset hned měnit.

Ale bacha TUS je zákeřná nemoc :aut:D:D:D

mk:papa

[upravil dne 5/11/05 mk405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

máš chybyčku v odkazu na to rádio :mrk

co se týče rádia Alpine CDA-9851R myslím že chybu neuděláš, taky jsem o něm uvažoval nakonec jsem ale koupil starší Alpine CDA-9812RB za 7000,-

repro bud levnější osvědčené Helix Blue 62 nabo jak jsi sám našel :DRainbow CSX 265 to by byla dobrá volba, na rádiu budou hrát dobře a pokud se někdy rozhodneš pro zesík nebudeš je muset hned měnit.

Ale bacha TUS je zákeřná nemoc :aut:D:D:D

mk:papa

[upravil dne 5/11/05 mk405]

coe TUS? uz jsem to na foru par krat potkal, ale nerozlustil co to je :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

TUS = Tappaja upgrade syndrom = nemoc v autohifi něco koupíš a hened to zase prodáš a koupíš lepší, nekdy to ani nestihneš namontovat a zase to prodáš a koupíš lepší a pořád dokola a vzniklo to u člověka jménem Tappaja

:D:D:D to musi byt asi clovek trochu insane in the mainframe :aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se spíš mrkni po CDA-9815R... Je sice trošičku starší to model - asi tak, jako tvoje současný rádio, ale co sem tak zevrubně koukal do možností radia, tak 15, toho zmákne much more a bude za přibližně steynou, možná o malinko vyšší cenu... Jinak repráci dobrý. Líbí se mi u výškáčů materiál membrány. To uslyšíš na zvuku, jaký umí dělat krásný výšky tkanina...Tedy, pokud seš zvyklej na ty tvoje současný Hertze, tak počitej, že tyhle vejškáče nebudou tak uječený, ale spíš jemnější, detailnější ale ne tak výrazné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...