Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

prepis TP Jawa 50 typ 05 - stitek sehnan, TP i podpisy taky, PREPSANO !!!!! :), dekuji vsem co pomohli


Scratch

Recommended Posts

Raději bych měl RZ se samými "T", než s jedním "A" :P

 

Scratch - gratuluji!!!

 

Ad jednání na úřadech. Já se nikdy nesetkal s nějakým problémem, vždy vše v pohodě, ale je pravda, že nikdy jsem nepřišel namachrovaný "tak tady jsem, úředníku, občan, který Tě živý, a tak makej...". A že na registrech vozidel uměly být fronty. Nikdy jsem jim nenadával, co všechno to po mě chtějí, ať si políbí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ja taky ale Peto ne... dokonce jsem si zavolal co vse mam mit, a pak me stejne vyhodili s tim, ze mi neco chybi? Konkretne tohle bylo kdyz zanikla jedna firma a prebirala to po ni druha, tak po me chteli razitko zanikle firmy, to proste nepochopis....... V Praze to je treba na 5-6 hodin cekani kolikrat, a cekas tam jak prase ve chlivu....... a pak te vyhodej, protoze maj hromadne pauzu....... do toho tam jsou ty hajzlove co si naberou rovnou 5-8 cisel a stal jsem asi 10. v rade a mel cislo cca 85...... ale to jsme nekde jinde.....

Zakoncim debatu tim, ze vzdy na urad chodim slusne a snazim se mit vse, a jsem slusny do doby nez si dovymyslej dalsi kokotinu, jako treba kvuli prehlaseni POV na motorku, ktera je v depozitu.......

 

edit: niceho stejne nedocilej, protoze se ty spz budou jak Oddie pise ztracet a lidi si budou ty SPZ davat na svuj kraj, tak jak to udelam ja.....  uz vidim jak bych s "T"eckem na aute jel v klidu na Letnou na fotbal.......... akorat proste z lidi tahaj dalsi prachy za overeny plny moce, coz i chapu a nebo za cestu pres pul republiky kvuli ukonu ktery se da udelat tam i tam coz uz nechapu..... a nejvic me nadchlo, kdyz cislo ramu JASNE uvedenem v TP Jawy, mi v registru dohledali jako Škodu 100L, a tento bordel rozhodne nevytvorili majitele ani navstevnici registru.......

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: a jeste na STK na cernem moste stal prede mnou klubak s 206, ale ac videla samolepku, tak nijak nereagoval, tak jsem si ho taky nevsimal, asi nekdo kdo to jen se samolepkama koupil, byly to jeste stara loga

To byl brácha, je tu taky na klubu. Říkal mě to samé o tobě....hele na STK za mnou stál nějaký maník s modrou 406 a s rourama od kamen místo výfuku, neznáš ho? Vůbec si mě nevšimal, že mám na autě nálepku P-Clubu tak jsem si ho nevšímal taky  :D  :D   :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bliknul dalkovejma :D

hlavne ten technik mi to tam zkoumal a ja jsem spis byl vyklepanej jestli to projde...

 

no a k tomu nevsimani.... jednou jsem na pumpe u Boleslavi potkal klubaka..... no otevrel jsem mu dvere a rikam, ahoj ja jsem z peugeot clubu a jsem scratch.... a on mi odpovedel, ze nevo o co go a auto ma pujcene..... takze proto takto moje reakce :D

 

prej roury od kamen :D, to je tim, ze se ten zvuk jeste odrazel od plechu na vozejku :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluciiiiiii HOOTOOOVOOOOOOOO !!!! :mrk :mrk :mrk :mrk :mrk :mrk :mrk :mrk :mrk :mrk :mrk

 

a co to vse obnaselo? Jo ne malo, ale stalo to za to :), kor kdyz jsem ty papiry vydrazil v podstate za hubicku

- První věcí byla motka od H4w3key, Jawa 05 - kterou jsem chtel nejdrive dat do kupy a nasledne jsem se rozhodl do budoucna o kompletni rekonstrukci :)

- Nasledovalo vydrazeni na aukru ostravskeho TP za 165 Kc i s postou

- A pak se rozjel kolotoc telefonatu, shnaneni veci, a vse by se neobeslo bez pomoci pratel tady na klubu.

- Koupe stitku na prerazeni z fichtlkramku za 160 Kc i s postou

- Odvoz stitku diky Pe.Tr do Jicina k Milan+, ktery mi pomohl se stitkem a nasledny prevoz stitku do Prahy diky clenovi Roccada, cca 100 Kc (benal)

- Komunikace s poslednim clovekem uvedenym na TP, zaslani plne moci, a kupni smlouvy na podpis, cca 50 Kc

- POV na rok u Ceske Pojistovny - 26 Kc

- Overeni podpisu na Poste - 30 Kc

- Provedeni evidencni kontroly 400 Kc

- Odvoz dokumentu kamaradovi co to za me vyrizoval v Ostrave 300 Kc a upadly pravy vyfuk :D

- No a dnes v Ostrave na magistratu to na me prepsali a v pondeli si jde kamarad pro VTP, MTP a SPZ - 550 Kc (+odmena za stravene 3 hodiny na magistratu a benal 500 Kc)

- Jedine negativum, budu mit na SPZ znacku zacinajici T!!! :( (Proti Ostravakum nic nemam, ale Acko mi je proste prijemnejsi :D)

- Sam jsem opravdu prekvapen, ze se to vse povedlo tak rychle a jeste temer bez komplikaci. Nejhorsi jsem to cekal na tom magistratu, ale vse pry probehlo uplne v klidu :D

 

Suma sumarum: 2 300 Kc

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je v Praze na 5-6 hodin čekání??? Už dávno v Praze chodím na regstr zcela bez objednání, protože už to dávno není potřeba, stačí přijít a jsem okamžitě na řadě, kdybych neměl papíry připravené, nestihl bych je od zmáčknutí tlačítka k vyvolání k okénku ani vypsat. Dobré ráno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Bohdalci jsem byl naposled před 2 týdny, 3 okýnka volná a čekající, až někdo přijde, výzva k okénku cinkla 2 sekundy po vyjetí lístku...

U všech pracovišť s běžnou agendou registru je možnost se jak objednat po netu na určitý termín, tak je i online na netu stav odbavování, takže se lze podívat chvíli předem, jak to tam vypadá. Neplatí to akorát pro agentu techniků, takže třeba zápis koule, zápis LPG atd., a pro depozit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja na p9 cekam v prumeru 3-4 hodiny. Vetsinou taky rano. online se neobjednavam protoze vetsinou sam nevim kdy se tam vypravim a tohle se objednava na 2 dny dopredu tusim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj odhad je, že ráno "před prací" na úřady chodí "všichni". Před Vánoci jsem si byl vyřizovat obnovu řidičáku pul hodiny před zavíračkou a čekal jsem 10 minut. Minuly týden na policajtech v jiné agendě zase ihned na řadě (tři okýnka na dva lidi), ale tam jsem byl zase v pondělí necelou hodinu po otvíračce...

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dva nebo tři roky zpět odhlašoval dědovo Š120 byl jsem ve Vysočanech lidí mraky okýnka skoro všechny otevřený byl jsem objednán přes net. A soudružka úřednice mě vyhodila v okamžiku kdy zjistila že odhlašuju auto "80-ti letému dědkovy" a mám od něj plnou moc.( Předem jsem se telefonicky informoval jestli to jde takhle udělat). Říkám jí a k čemu vám tady děda bude však on sem ty schody ani nevyjde. A dostalo se mi bezvadného vysvětlení proč je zaveden systém objednání přes net a to že je to hlavně pro maminky s miminky aby tam nemuseli čekat. A že mi to zrušení neudělá tak jsem si nechal zavolat vedoucího a ten mi řekl víceméně to samé ale teda že pro jednou je možno udělat výjimku tak mi to teda ona soudružka zrušila. Za tu dobu co jsme se tam dohadovali o ničem by stihla v pohodě udělat takové úkony minimálně dva.

U nás (Stará Boleslav) to je také kolikrát o čekání ale tam je aspoň možnost čekat na schodišti ne jen v té miničekárně kde když je šest lidí tak není kde si sednout a v osmi lidech se tam nedá projít od dveří k okýnku. Objednání přes net tam funguje a pokud člověk dělá jeden úkon tak tolerují i plnou moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie ale předem jsem se telefonicky informoval jestli to je možné a paní se kterou jsem mluvil mi řekla že v tomto případě to jde a dokonce mi zopakovala svoje jméno abych se mohl na ní odvolat že ona mi tu informaci poskytla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pro situaci, kdy je na místě osobně aspoň jeden účastník transakce, od druhého mít plnou moc můžeš. Je to opatření proti tomu, aby s tím někdo nekšeftoval, tj. nerezervoval si návštěvy na provádění převodů atd na kšeft. A že je dělá hodně lidí i tak...

 

Navíc už asi 10 let je na webu online stav odbavování, takže je průběžně vidět fronta. Takže když tam před lety byly fronty, dělal jsem to i tak, že jsem se tam stavil třeba v 8 nebo 9 pro pořadí, z webu jsem měl okouknuto, jak rychle to postupuje, lehce spočítal, kdy se dostanu na řadu, a podle aktuálního pořadí jen doladil. Takže se tam dalo třeba stavit ráno cestou do práce pro lísteček a převod sfouknout v polední pauze. Dneska jde převod pohodlně sfouknout v polední pauze rovnou, jen si těsně předtím ověřit, zda tam náhodou aktuálně nějaká fronta není. Zvlášť když to jde dneska na mobilu je to pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...