Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jirkovo 206 SW GTI


JVT

Recommended Posts

Detektivka... :D:super

Já to mám ložený jinak - mám jedno auto 7 let a zatím si neumím a nechci představit, že bych ho měnil ;)

Detektivka?  ...jen taková hra. Vlastně to asi nikoho zajímá. Je to moje a nikomu nepůjčím  :bojim  :)  

Zase takovou bombu nečekejte.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezprostředně předcházející příspěvek se necituje, je zřejmé, na co reaguješ. A vlákno se tak zbytečně nenafukuje ;):papa

...a já čekám (jistě i další), co z Tebe teda vypadne za překvápko :myslim

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Pežoťáci

Přesně před rokem jsem se stal majitelem nástupce za 206 SW GTI. Také tomuto modelu později založím vlákno. Zatím budu pokračovat v popisu mého života s SW GTI. Pomalu jsem se začal připravovat na jeho prodej. Prohlédl jsem si vůz jakoby očima nového majitele. Musel jsem, ač nerad uznat, že zas tak perfektní to už není. Motor, převodovka a podvozek dobrý.

Výfuk má vnější plášť samou díru. Usoudil jsem, že je zatím škoda ten původní zahodit když není úplně děravý. Nový je už dlouho připravený v garáži tak jej dám k vozu. Černý lak? Po umytí je na něm vidět, že je opravovaná přední i zadní část. Koupil jsem to tak. Pravděpodobně to půjde vyleštit.  :myslim  Rozhodl jsem se, že tuto práci nechám novému majiteli. :)  Co vnitřek? A ejhle, kůže na opěradle řidiče hodně odřená od nastupování a dokonce i nitě jsou prasklé. Obvyklé a nehezké poškození. Zeptal jsem se sám sebe. Chci to tak prodat. :bojim OK tak jsem to nechal opravit. Přikládám na posouzení fotku po opravě.  

post-49077-0-41847700-1430426280_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj Pežoťáci

Tak mé SWčko asi vytušilo, že se s ním chci brzo rozloučit.  :myslim  Začalo si se mnou hrát. :nevim   Když vypnu krátkodobě motor, třeba když si odskočím něco koupit, tak je vše OK. Při odstavení přes noc, ale začalo samovolně měnit naladěnou stanici na rádiu. Včera si dokonce řeklo, že nemá nic naladěno a po nastartování nehrálo. :ticho Na spuštění stačí stisknout tlačítko paměti a zase normálně hraje tu naladěnou stanici. Asi začíná mít Alzheimerovu chorobu. :aut      

Upraveno uživatelem JVT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dave_k

Už rok mám oba P 206 SW i P 406 Coupé. Když k tomu přidám dva Partnery ( manželka a dcera) a synovo Cit. C3. Tak si musím přiznat, že je to už venku moc velké parkoviště. :D SWčko jsem už vloni chtěl prodat. Bohužel jsem na podzim s coupé

potkal srnu, která mi nedala přednost i když jsem byl na hlavní. :grr  Nevím jak ostatní, ale já v zimě do studené garáže nerad.

Proto jsem prodej SWčka odložil na čas po opravě 406 a ta je už skoro hotová. Na sraz, do Liberce, to s přihlášením ještě nešlo, ale možná neděle na kukačku dopadne.

Jo a díky za přání. :super 

Většinou se k nám auta chovají tak jako mi k nim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj Pežoťáci

Tak jsem udělal svému GTIčku PÁPÁ  :papa  :papa  :papa. Prodáno kamarádovi. Co se dá dělat, ale je to smutné loučení. Užil jsem si sním spoustu dobrých jízd. Třeba minulý týden, při jízdě po dvou proudové silnici jsem dojel, těsně před úsekem se sníženou rychlostí, Golfa. Když to omezení skončilo tak jsme oba "trochu" přidali. Nikomu to neříkejte, ale při 180 jsem Golfa předjel a dodržoval jsem si lehký odstup. Následovala obec kde jsme oba dodržovali předepsanou 50ku. Na konci obce je 70ka a tam mne Golf znova předjel. Následovalo zase naše "malé" porušení předpisů. Po rovině jsem sledoval Golfa zase cca 180 - 190. Následoval kopec a tam už Golfu docházela síla. Nasadil jsem k předjetí když jsme dohnali nějaký auťák co jel dle přepisů. Trochu jsem ubral, aby se před něj dostal ten můj neznámý kolega a pak jsem ho do toho kopce znova předjel. Bylo to ještě před následné jízdě dolů do Teplic. Před Teplicemi je zase 70ka a tam jsme zase dodržovali rychlost. Na první odbočce řidič Golfu odbočoval a oba jsme ve stejný okamžik na sebe zamávali. Bylo to takové mé třiceti kilometrové rozloučení s 206 SW GTi. Malého kombíka od kterého málo kdo takovou rychlost čeká. S P 406 coupe mám zase zkušenost, že si někteří řidiči dokazují, že takovej sporťák musí za každou cenu a všude předjet. Občas je to i o hubu. Když znám cenu předního nárazníku tak se mi moc nechce uhýbat do příkopu. :bojim  Stejně ale vždycky uhnu. Nechci se zabít.

Upraveno uživatelem JVT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...