Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pruzeni a tlumice u 405 1.9 x4


baki

Recommended Posts

cau peugeotnici, mel bych 2 dotazky ohledne pruzeni u ctyrkolkovych 405. Pred chvilkou jsem koupil 1,9 SDIx4 s uzaverkou diferaku- paradni autiii, jen zadek mi skace jak splasena koza :aut - a to i pres drobny silnicni vlnky. nejspis budou v cudu tlumice, ale nevim jestli ctyrkolky nemaji zadni napravu delanou nejak atypicky (neco jsem zaslechl o hydropneumatice). toz nema nekdo info a zkusenosti s necim podobnym? no a druhy dotaz-muzete mi doporucit nejakej dobrej a presto levnej servis v Brne. Diky moc za rady a informace. Mejte se fajne a Pazoutkum zdar ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz stačí dát jen jednou, nemusí se opakovat všude možně - to je jen taková malá rada pro příště.

Jinak o 4x4ce vím jen tolik, že je to dost problematické a hlavně poruchové řešení, servis v Brně bych asi doporučil Jirku M.............. z Rajhradu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za rady a tipy,

jeste to Medved - nemas prosim nejakej kontakt na toho rajhradskyho jirku, byl bych vdecnej:); ...jinac k tomu dublovani temat - beru, ze by se asi zaplacala kapacita stranek, na druhou stranu myslim, ze pokud se nejaky tema objevi jednou v sekci \"modely\" a po druhy v obecnejsim \"servis\", tak to nemusi byt na skodu - jednak to shledne vic lidi, kteri mohou mit stejny problem a mohou se tak inspirovat a jednak se mozna clovek docka vice odpovedi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirka Máša - tel. a reference seženeš dotazem u Trundíka.

Co se týče dublování dotazů, nebylo to myšlený vůbec jako výtka, spíš taková rada - do sekce SERVIS chodí drtivá většina členů, tz. že když už ten dotaz dáš tam, těžko na něj pak v modelech získáš lepší odpověď, protože do modelů chodí lidí podstatně méně. Ale je to jen rada, mě osobně vůbec Tvůj dotaz tam i tam problém nedělá.:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...