Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Samsung s6 a Htc m9


Lukaydo 407

Recommended Posts

Tak co říkáte na novinky? Mě hodně sklamaly.

 

Bohužel htc m9 je kopie m8 jen má lepší foták a procesor.

 

Samsung s6 předek kopie s5 a zadní část+spodní čast,špatná kopie  iphone 6.

Oba mobily bez vodotěsnoti a prachu,bez měřiče tepu,slabší baterie dávají  atd a cena 20tisic, s6 edge 30tisic :D 

 

 

Tak ted se těšit a doufat že sony z4 bude lepší a voděodolný. Moje nokie n8 už by chtěla změnu,ikdyž jsem spokojen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem zainvestovat do nového železa a když jsem viděl S6 byl jsem smutný, nechápu proč tu čočku nezapustí do těla a hlavně cena je taky moc.

O M9 se vědělo už dávno, že to bude jenom "facelift" M8, HTC je mrtvé a nemá co nabídnout již delší dobu. Poslední střela od nich byla M7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co říkáš na ten foták dost lidi nadáva pří slabším osvětlení že fotky mají moc šum i kvalita fotek nic moc přitom optiku děla sony pro většinu mobilu i pro s6, ta ledka je prý dost slabá.

 

To přední sklo mi přijde nějake slabé normalně ho promáčkneš lehkou silou  až na display až to dělá kolečka,to u samsungu,nokie atd i při extra síle se nestane,sony  ma prý nějake svoje skla že to není ani gorila glass,zadni skla taky nic moc to praskání.

 

Testoval si ho už ve vodě? Nesmí se dát přímo pod kohoutek nebo sprchu že to je moc velky tlak než kdyby byl ve 2m pod vodou,proto reklamace je většinou odmítnuta je to i v manuálu hlavně když ti svítí indikátor vlhosti červeně .

 

Jinak mobil sony z3c je :super  až na ty mouchy.

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekupoval jsem ho abych jej koupal ve vodě, navíc většina telefonu když člověk zmokne přežije.

Fotky no, na režim intelig.automatiky to jde ale na 20MPX je to děs, osobně si nemyslím že to je HW problém ale SW.

Předek dle tvrzení sony je GG a zadek Dragontail či nějak tak.

 

Měl jsem Z2 a tu bych si i nechal ale trpěla vadným sluchátkem. Jinak co se po HW stránce týče, tak Z3C na takové to běžné mačkání to stačí.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...