Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2.0HDi nejde nastartovat - za tepleho motoru


Knightey-

Recommended Posts

DRV neviem ale ja som tam dal novy aby som mal istotu kedze jazdim vela a daleko. Vstreky vobec neriesim. To nieje TDI teda PD ze odide vstrek a auto nenastartujes. Jedine ked odpojis ten vadny a dojdes na tri valce :) Ak mas zmysly v poriadku tak budes pocut a vidiet ze vstreky idu do haja .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tie korekcie na voľnobeh by mali byť OK

Závadu nedokážeš vymazať asi preto,že máš diagbox aktivovaný ako užívateľ s nejakým profilom 01FFF000,a nie ako expert s profilom 02FFF000

 

Tak co jsem koukal, tak mam profil 02FFFFFF. Cili ten lepsi. Coz je potom divne, ze mi to teda nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Je asi pravděpodobné, že to co napíšu s tím souviset nebude, ale nikdy nevíš.

Když jsem měl favorita, tak mi taky přestal za teplého motoru startovat. Když byl studeny tak paráda, ale jak se ohřál, tak jsi mohl točit jak dlouho jsi chtěl, ale on nenaskočil. Startér točil, vyměnil jsem svíčky, rozdělovač, kabely, startovací cívku a furt nic. Pak jsem se na jednom foru dočetl, že to dělá snímač otáček motoru.

 

Dojel jsem na vrakáč, tak mi za 100 Kč dal snímač otáček motoru, vyměnil jsem ho a od tý doby klid.

Třeba by to tam mohlo být podobne, i když jsou to uplně rozdílná auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...