Jump to content

407 Coupe přední nárazník

alesv
 Share

Recommended Posts

Ahoj,

na svém Coupe 407 jsem měl při koupi poškozený přední nárazník, resp. nebyl přitažený sponkami k blatníkům. Při sundání jsme zjistili, že jsou tam sponky na každé straně 2 a problém byl v té co je nahoře viz obrázek. V Peugeot RM Servis Brno jsem si před sundáním nárazníku koupil nové sponky s tím, že je vyměním, protože byly ustřižené. Asi nějakou ránou na nárazník nebo nehodou, to nevím. Číslo sponek viz SB je 743712. Bohužel pod tímto číslem se vedou jen ty spodní a horní mi nikdo nedokáže říct, jaké mají číslo, nebo k jakému dílu vlastně patří. Jsou totiž o poznání užší a tenčí a přesně taková je i díra v úchytu v nárazníku. Vyřešil jsem to zbroušením a sponky sedí a nárazník drží. Bohužel přitáhnout to byla docela fuška, protože ty sponky jsme neudělal asi nachlup stejné jako originál a šlo to hodně ztuha.

Chci si ho nechat přelakovat a tak řeším nové sponky, kde je koupit, protože by s tím lakýrník při sundání mohl mít problém. 

V Peugeot v Brně neví, ani klempíř neví, asi se ještě s Coupe nesetkali. Dokáže někdo poradit? Je dost možné, že ty sponky budou z nějakého jiného modelu nebo zkrátka patří k nějaké části nárazníku. Nicméně na tom nárazníku jsou v jedné plastové krabičce oproti 407 SW nebo Sedan, kde je jen jedna a je provlečena přimo přes ůchyty.

Ví někdo?

Dík

post-24715-0-08741100-1425301860_thumb.j

post-24715-0-07572900-1425301888_thumb.j

post-24715-0-71536600-1425301997_thumb.j