Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308


kemo

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

Tak moje mala obměna vozového parku peugeot 308 sw gt .

Něco k výbavě : autorádio, AUX, CD přehrávač, palubní počítač, satelitní navigace, telefon, USB 6x airbag,
ABS, aut. aktivace výstražných světlometů, aut. zabrzdění v kopci, centrál dálkový,
deaktivace airbagu spolujezdce, denní svícení, parkovací asistent, parkovací kamera,
parkovací senzory přední, parkovací senzory zadní, protiprokluzový systém kol (ASR),
senzor světel, senzor tlaku v pneumatikách, stabilizace podvozku (ESP) bezklíčové
odemykání, bezklíčové startování el. okna, senzor stěračů 6 rychlostních stupňů, start-stop
systém, startování tlačítkem, tempomat dělená zadní sedadla, sedadla s funkcí masáže -
přední, vyhřívaná sedadla, výškově nastavitelná sedadla panoramatická střecha multifunkční
volant el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, litá kola, mlhovky, natáčecí světlomety, přední světla
LED, vyhřívaná zrcátka, zadní světla LED imobilizér

IMG_20190225_094533.jpg

IMG_20190225_094525.jpg

Upraveno uživatelem kemo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kemo tak to je nádhera, přesně o tomhle sním a v pokecu jsem se teď ptal na motory. Já teda čekám na 308 SW GT 225 eat8 v benzínu, až to bude k mání jako lehce ojeté z Německa. Ceny jsou prozatím brutální...

Auto máš nádherné, opravdu Ti ho závidím. Odkud ho máš? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Charlie 1 napsal:

Co ti brání,tak si ho kup!

 

před 2 hodinami, Charlie 1 napsal:

Já bych ho chtel,ale nemůžu si ho koupit já na něj nemám nasetreny koruny😋

To máme stejný, taky nemám tolik, abych mohl jít a koupit. Koupil jsem tak předloni starší. A půjčovat si na auto nehodlám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...