Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nafta patri do kamen!


Guest Masinka

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Co tím asi básník (Mašinka) myslel?

Kdo uhodne, na klouzání dostane drobnou odměnu - ale já tedy nevím.

nejakymu 406 to hned dojde, jsem to mel radsi dat do 406 nez na pokec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Masinka

Původně zaslal: Medvěd

Co tím asi básník (Mašinka) myslel?

Kdo uhodne, na klouzání dostane drobnou odměnu - ale já tedy nevím.

nejakymu 406 to hned dojde, jsem to mel radsi dat do 406 nez na pokec.

to by bylo rozumný,já tyhle čísílka znám,možná z digitálek ale z auta ne :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: Masinka

Původně zaslal: Medvěd

Co tím asi básník (Mašinka) myslel?

Kdo uhodne, na klouzání dostane drobnou odměnu - ale já tedy nevím.

nejakymu 406 to hned dojde, jsem to mel radsi dat do 406 nez na pokec.

to by bylo rozumný,já tyhle čísílka znám,možná z digitálek ale z auta ne :)

ale uz bohuzel nemuzu, protoze jsem byl zbaven prav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

No podle všech indicií na displeji tipuji že palubní počítač ukazuje průměrnou spotřebu 6 l na 100km. :D

Krásná spotřeba na 3ílitr. :super:super:super

[upravil dne 4/11/05 Dave_k]

BINGO!:super

Mas u me panaka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Masinka

Původně zaslal: Dave_k

No podle všech indicií na displeji tipuji že palubní počítač ukazuje průměrnou spotřebu 6 l na 100km. :D

Krásná spotřeba na 3ílitr. :super:super:super

[upravil dne 4/11/05 Dave_k]

BINGO!:super

Mas u me panaka :-)

A já jsem si furt říkal, co na tom může být, vždy? je to normální :myslim A on to je 3litr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Jj to je supr spotreba jak rikam i s autama co maji hodně koníků se dá jezdit ekonomicky a neni k tomu potřeba ropa..... :D:D:D

Ale můžu ti říct, že některýmu autu neporučíš. Ta moje T16 je rozchlastaná, i když s ní jedeš 80. Prostě pod 8,5 jsem s ní ještě nejel. A že jsem se snažil. Pod 2000 ot. nejede vůbec a ve 2500 ot. spíná turbo a pak je to nářez (nejen ve výkonu, ale taky ve spotřebě) Jinak si myslím, že vím co potřebuje ekonomická jízda. Jel jsem se svojí 406 1,8 na plyn po vysočině za 6,5l a ani jsem se zas tolik nesnažil. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se roztoci turbina tak je zle, proto mam rad atmosferu, ktera linearne tahne od 1000-7000ot. a zalezi pouze na me jaky si zvolim jizdni rezim a ve vysledku i spotrebu, nehlede na to, ze ve meste a na okreskach nemusim jit nikdy prez 2000 (samozrejme pokud nepredjizdim), takze moje celorocni prumerna spotreba je prave tech tvych 8,5 l.

BTW, Ten udaj co je na palubaku je zkreslenej, me ukazuje palubak cca o 0,5 l vic nez ve skutecnosti, takze dosazena spotreba je neuveritelna a to jsem pred melnikem mel na dipsleji 5,6, ale pak prisel prujezd mestem a jizda do kopce :-(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Masinka

Jak se roztoci turbina tak je zle, proto mam rad atmosferu, ktera linearne tahne od 1000-7000ot. a zalezi pouze na me jaky si zvolim jizdni rezim a ve vysledku i spotrebu, nehlede na to, ze ve meste a na okreskach nemusim jit nikdy prez 2000 (samozrejme pokud nepredjizdim), takze moje celorocni prumerna spotreba je prave tech tvych 8,5 l.

BTW, Ten udaj co je na palubaku je zkreslenej, me ukazuje palubak cca o 0,5 l vic nez ve skutecnosti, takze dosazena spotreba je neuveritelna a to jsem pred melnikem mel na dipsleji 5,6, ale pak prisel prujezd mestem a jizda do kopce :-(((

Teda ten vítr v zádech musel mít aspoň 150 km/h. :D :D :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

DODO: nj turbo-benzin docela papá...ale zase je to jiný svezení o tom není žádných pochyb... :super:super

Však to neber jako že si stěžuju. Svezení je to nádherný a ten zátah turba se nedá s ničím srovnávat. Při tom zapomínáš i na tu spotřebu. Je to sqwělý pocit. :mrk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...