Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nafta patri do kamen!


Guest Masinka

Recommended Posts

Původně zaslal: destiny

Za 14 dní si jdu pro 2.7Biturbo benzín, tak pak dám vědět, jak jsem na tom já se spotřebou ;)

[upravil dne 7.11.05 destiny]

2.7Biturbo benzín - to bude vír v nádrži :D:D:D a destiny bude na tu spotřebu koukat taky jako výr :aut:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: destiny

Za 14 dní si jdu pro 2.7Biturbo benzín, tak pak dám vědět, jak jsem na tom já se spotřebou ;)

[upravil dne 7.11.05 destiny]

2.7Biturbo benzín - to bude vír v nádrži :D:D:D a destiny bude na tu spotřebu koukat taky jako výr :aut:D:D:D:D:D

No koupí nové a 307čku projezdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

a já říkám že nafta nepatří do kamen :mrk, já mám 6l/100km MAX a ne MIN spotřebu :P:P:P a 70km/h nejezdím :D:D:D

jinak dobrá spotřeba :super

Moje řeč. Nafta do kamen nepatří. Zatím jsem se dostal tak na 7l/100km. Ale to je při jízdě 90 km/h... Možná půjdu ještě níž... Ale za 10 litrů to taky umí jezdit... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
Původně zaslal: destiny

Takže trochu opožděně ale zato s přesnějšími údaji o spotřebě: Trvalý průměr 15,2 l/100km

Spotřeba na delších trasách 11,9 l/100km

Spotřeba ve městě: 17l/100km

Jedná se o Audi Allroad 2.7 biturbo, automatická převodovka :papa

tak to by som sa obesil na najblizsom kandelabri :cool:

btw preco si si nekupil radsej 3.0 diesla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Takže trochu opožděně ale zato s přesnějšími údaji o spotřebě: Trvalý průměr 15,2 l/100km

Spotřeba na delších trasách 11,9 l/100km

Spotřeba ve městě: 17l/100km

Jedná se o Audi Allroad 2.7 biturbo, automatická převodovka :papa

No tak to je dobrá soda. Kolik, že to má nádrž ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

nafta rozhodne nepatri do kamen, jak ted jezdim podle predpisu, tak se 406 1.9TD mam spotrebu tak kolem 5,5l, mam 3/4 nadrze a najeto 1000km

Tak tu spotřebu ti docela závidím, já se pod 6,3 l nedostanu, jak to děláš? :myslim:aut .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: kveton

nafta rozhodne nepatri do kamen, jak ted jezdim podle predpisu, tak se 406 1.9TD mam spotrebu tak kolem 5,5l, mam 3/4 nadrze a najeto 1000km

Tak tu spotřebu ti docela závidím, já se pod 6,3 l nedostanu, jak to děláš? :myslim:aut .

Nebrzdí :) a bere kvalitní naftu. Nic si z otho nedělej já taky jezdim kolem 6ti. Záleží na motoru a u mechanickejch na nastavení čerpadla. U mě bohužel na softu, kterej sem chtěl aby to jelo... tka to jede a žere..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

ja taky drahou naftu neberu, vzdy beru tu nejlevnejsi co sezenu!

Styl moji jizdy je co nejmin brzdit, dojizdim na svetla a tak, stejne je to dneska nudny, tak je to jedno

Též neberu nejdražší naftu, spíš nějaký průměr, styl jízdy mám stejný jako ty, mám prostě smůlu nebo s tím neumím jezdit, ale zase na druhou stranu, ať dělám, co dělám přes 6,5 l se nedostanu :aut .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: kveton

nafta rozhodne nepatri do kamen, jak ted jezdim podle predpisu, tak se 406 1.9TD mam spotrebu tak kolem 5,5l, mam 3/4 nadrze a najeto 1000km

Tak tu spotřebu ti docela závidím, já se pod 6,3 l nedostanu, jak to děláš? :myslim:aut .

Nebrzdí :) a bere kvalitní naftu. Nic si z otho nedělej já taky jezdim kolem 6ti. Záleží na motoru a u mechanickejch na nastavení čerpadla. U mě bohužel na softu, kterej sem chtěl aby to jelo... tka to jede a žere..

A to čerpadlo jde nějak seřídit?? :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...