Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

elektrika palubní desky


blecha007

Recommended Posts

zdravím pánové, způsobil jsem si zkrat (při výměně žárovek v podsvícení palubní desky), z té se zakouřilo, po odstranění závady, zkratu, bohužel palubovka stále nesvítí a při měření jsem zjistil zkrat na bílém konektoru, drát M401 a V125, můžete mi pomoci ? Peugeot 106 rv96. 

 

edit: 27.2.2015

 

Ještě mi přestaly svítit přední obrysová světla a vzadu levá obrysová, nevím zda to je úplná příčina zkratu. 

Upraveno uživatelem blecha007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Drát M401 je k čidlu teploty motoru , Palubka nesvítí - nesvítí obrysovka  to bude pojistka u řidiče.  To jsi měřil na konektoru když byly zapojeny budíky či bez budíků?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec to bylo pojistkou, vadná 5A, jen jsem si ji nevšiml předtím je železná trubka. Děkuji Vám pánové.

Ohledně vodičů jsem vycházel podle palubní desky a kam vedou vodiče od žároviček od podsvětlení, takže ty vodiče byly asi blbost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
V 27. 2. 2015 at 10:14, blecha007 napsal:

Tak nakonec to bylo pojistkou, vadná 5A, jen jsem si ji nevšiml předtím je železná trubka. Děkuji Vám pánové.

Ohledně vodičů jsem vycházel podle palubní desky a kam vedou vodiče od žároviček od podsvětlení, takže ty vodiče byly asi blbost. 

Kde jsi našel tu pojistku?? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono pojistkova skrinka je pohoda, klidek, cigarko. ALE takova deska relatek na P106 -> to je lahudka!!! Nejsriv jsem ji hledal jak idiot, kdyz za pomoci @krtek 2  nasel tak se nestacil divit je ZA tema pojistkama zespodu pod Pezoutim vrabcim hnizdem - silene zmeti kabelu a konektoru -  a drzi ji tri total nepristupny srouby! Na vymene cyklovace steracu za programovatelnej z Favorita jsem nechal posledni zbytek mladi. Mno a protoze je to Pazout a elektrika, tak prijel dom synek a pravil ze je v haji zarovka na osvetleni SPZ. A ejhle, ono musi kvuli ty vymene blby zarovky zadni naraznik zrejme dolu:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...