Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot v Top Gearu


Almanil

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

čekal jsem to ale doufal že to tak nedopadne, už delší dobu na něj mělo vedení BBC zasednuto kvůli jeho "prostořekosti" a tohle byla asi poslední kapka.. nicméně, pokud opravdu Hammond a May odejdou s ním, může si BBC práva na Top Gear strčit za klobouk..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věčná škoda-nikdo sice není nenahraditelný ale můj názor je že v žádné jiné hlavě tak šílené nápady  nikoho nemůžou napadnout ani kdyby byl zhulený :potlesk  :potlesk  :potlesk    Doufám že všichni tři mušketýři budou pokračovat společně dál(třeba s jinou společností) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BBC Jezzu nevyhodilo, prostě a jednoduše neobnovili jeho smlouvu a jestli se nepletu tak Hammond i May mají smlouvu do stejného data jako Jezza. Tak teď už jde jen o to jestli Hammond i May budou chtít zůstat v BBC. Už jenom James May má na BBC další tři pořady a u Hammonda by se taky ještě našlo.

 

Takže kdyby náhodou chtěli hledat náhradu za Jezzu tak mě napadá tak akorát Tiff Needell, který jak určitě víte v Top Gearu figuroval ještě před tím než bylo TG v roce 2001 zrušeno (obnoveno 2002).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čekal jsem to ale doufal že to tak nedopadne, už delší dobu na něj mělo vedení BBC zasednuto kvůli jeho "prostořekosti" a tohle byla asi poslední kapka.. nicméně, pokud opravdu Hammond a May odejdou s ním, může si BBC práva na Top Gear strčit za klobouk..

 

pokud jsem spravne cetl nebyla to tak uplne prostorekost co vedlo k jeho vyhazovu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsem hlavně zvědav, zda se odvysílají ty (tuším) dvě poslední natočené epizody. Už jen kvůli tomu, že v té 8. měl mít May P304 kabrio :)

Jinak si myslím, že se už min. poslední rok spekulovalo o tom, jestli má tento pořad, tak jak je postavený, ještě nějakou budoucnost. Jestli to nechce zase nějakou obměnu. Že už jsou témata, a místa k natáčení vlastně vyčerpaná a je to stále to samé dokola :myslim

Upraveno uživatelem MJSytic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikde není psáno, že na to musíme mít všichni stejný názor, co se ale opravdu stalo, ví akorát on a štáb který byl u toho.. to že se mu to nasčítalo je zřejmý a BBC na jednu stranu chápu, chtěla dokázat že jsou tu určité hranice které platí pro všechny, na druhou stranu pokud se Jeremy dotyčnému snažil opravdu omluvit a sám tento svůj prohřešek nahlásil vedení BBC, tak se to dalo možná řešit i jinak.. no co už, nějak bylo, nějak bude.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...