Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot v Top Gearu


Almanil

Recommended Posts

Člověk to nemůže brát tragicky, je to v prvé řadě zábavný pořad a shodou okolností se točí kolem aut. Žádný specifický důvod neuváděli. Teď to schytal zrovna Peugeot a upřímně nemyslím si, že by ho neměli v TG rádi viz. "výlet do historie".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oni se snažili vypadat, jako typičtí řidiči Peugeotu, jak je v pořadu popisují. Prostě lidi, kteří autům nerozumí, neumí řídit - překáží na silnici, pro které je každý rychleji jedoucí řidič pirát silnic a maniak :D Navíc jsou to Angláni, takže nemají rádi cokoliv Francouzského.

Samo to zase všechno přehnali a ne ve všem měli pravdu. Uvidíme na reakci. Třeba tam nějaký zarytý UK peugeoťák něco napíše a v "novinkách" se k tomu ještě vrátí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to já je mám tak rád..... :D zbytečně přehnané nedávno jsem se díval na starší díly kde jezdil Hammond se 407 a tvrdil že to je opět úspěšný sedan jako byla 405 a 406 jde taky hlavně o show navíc k žádnému testu apod.ani nedošlo takže bych to nebral nějak moc vážně.

 

Mimo to tý 407 byla škoda když si vezmu jak si udržuju starou 406.... nakonec už kvůli tomu jak sou tyto auta často vnímána tak o to jej mám radši  :super

Upraveno uživatelem Nick406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si vzpomínám, Top Gear je formát z USA, stojí za tím Simon Cowell, ale v Americe nikdy takové popularity nedosáhl. Britský TG je legendou právě kvůli Clarksnovi. Oživit ten formát na někom jiném (Hammond a May jsou jen přicmrdávači) bude hodně obtížné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak je otázka vlastníka formátu. Předpokládám, že BBC by ho těžko vyhodila v případě, že je Jeremy vlastníkem formátu. Pak musí počítat s tím, že odejde celý pořad. No třeba už BBC nechce řešit jeho výstřelky (úlety) a ráda se ho zbaví. Uvidíme. Každopádně TG bez Clarksona je jako auto bez kola. Ostatní moderátoři jeho krutý nadnesený a typicky britský sarkasmus prostě nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...