Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Skrábl vám závistivec auto? Pche, co teprv když se naštve slečna?


Fusion

Recommended Posts

A jaxi přišel na to, že to byla slečna? To auto je skoro na odpis - tedy domnívám se, že cena v autorizovaném servisu za komplet nový interier, lak, zrcátka a skla bude polovina ceny novýho auta... Ten chudák musel asi někoho pěkně nasrout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak to je fakt hodne kruty :mrk

rekl bych ze slabsi povahu by z toho taky mohl trefit slak :D

ale na druhou stranu...ten(ta) co to spachal tak mel celkem vkus...cerveny interier se k ty cerny celkem hodi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nechtěl bych byt majitelem. Asi bych si šel hodit mašli :D No jo závist je svině!! :grr

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.peugeot-club.com?clen=2209

Náš web

http://www.benny-peugeot406.ic.cz/uvod.htm

[upravil dne 6.11.05 Petr 406 red]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A? se chová kdo jak chce! Žádné chování nikoho neopravňuje udělat tohle!!! Podle mě je to ubohost, když je někdo debil tak přece nepůjdu a nezničím mu auto protože v tom případě se ten člověk stává ještě větším debilem než je majitel auta! Tohle prostě fakt nechápu kterej kretén se mstí přes auto. Když mě někdo nasere tak jdu a dám mu přes držku a pokud na to nemám, tak si někoho seženu, ale abych si vybíjel vztek na takových krasavcích jakou jsou 3kové BMW nebo na jakémkoli autě, to fakt ne. :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( uz me neprekvapi vubec nic - ze tohle nekdo udela ze zavisti mne neprekvapuje, kdyz si jen vezmu, kolik lidi udela jiny svinarnicky z blbosti....vcera jsem poprve v zivote nekoho fakt SERVALA...do mrte...kdyz jsem to doma dve hodiny pote licila Honzovi, zas jsem se uplne rozklepala vzteky!.....ja verim, ze se po tom mem vystupu ty baby jely domu rovnou prevlict....a nahodni kolemjdouci v garazich se naramne bavili....ale fakt uz to neslo...klasika podzemni garaze na Flore nedele vecer - tragedie. Najdu konecne misto a zaparkuju. Sice bych tam mohla jak prase a nestresovat se, kolik mista je okolo, ale pekne jsem si jeste couvla a zapichla Milacka presne doprostred toho parkovaciho pruhu...naaadhera. Jeste jsem zkontrolovala, jestli opravdu z obou stran maji obe auta dost mista pro otevreni dveri. V pohode....parkuju primo naproti vytahu, takze udelam tech 10 kroku, cekam na vytah a najednou tri carodejnice hnusny stary pitomy a lezou do te vedlejsi Charismy...baba ridicka ricne do mych dveri tak, ze mi stoupne adrenalin na vybusnou hladinu a nahlas pronesu NO TO SNAD NE....nacez se vsichni zbyvajici cekatele na vytah otofi smerem k memu autu a vidi tak stejne jako ja, ze baba cislo dve otvira dvere stejnym zpusobem, ale protoze holt nakup je nakup, prasti si do myho Milacka hned dvakrat...to uz ale fotobunka poslusne otvira sklenene dvere na parkoviste a ja letim k babam....TO SNAD NEMYSLITE VAZNE!.:grr :grr :grr..fakt jsem zarvala....a pak uz to jelo jak kulometna palba, baby ani nemukly, co by taky mukaly, kdyz jsem mela pravdu!!!!!!!!!!...vubec se mi ale neulevilo...carodejnice hnusny, az pojedou nakupovat priste, zhmozdej auto zas nekomu jinymu....takhle jsem se uz fakt dlouho nevytocila....baby po omluve odjely a ja se vratila k vytahu....stalecekajici osoby muzśkeho pohlavi mi daly za pravdu, ale pry to nema vyznam se rozcilovat, zvlast ne v Praze...a ze mam dobrou vyridilku...no radsi bych teda chodila pohodova s usmevem, kdyby lidi nebyli dobytci.....:mad:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:( uz me neprekvapi vubec nic - ze tohle nekdo udela ze zavisti mne neprekvapuje, kdyz si jen vezmu, kolik lidi udela jiny svinarnicky z blbosti....vcera jsem poprve v zivote nekoho fakt SERVALA...do mrte...kdyz jsem to doma dve hodiny pote licila Honzovi, zas jsem se uplne rozklepala vzteky!.....ja verim, ze se po tom mem vystupu ty baby jely domu rovnou prevlict....a nahodni kolemjdouci v garazich se naramne bavili....ale fakt uz to neslo...klasika podzemni garaze na Flore nedele vecer - tragedie. Najdu konecne misto a zaparkuju. Sice bych tam mohla jak prase a nestresovat se, kolik mista je okolo, ale pekne jsem si jeste couvla a zapichla Milacka presne doprostred toho parkovaciho pruhu...naaadhera. Jeste jsem zkontrolovala, jestli opravdu z obou stran maji obe auta dost mista pro otevreni dveri. V pohode....parkuju primo naproti vytahu, takze udelam tech 10 kroku, cekam na vytah a najednou tri carodejnice hnusny stary pitomy a lezou do te vedlejsi Charismy...baba ridicka ricne do mych dveri tak, ze mi stoupne adrenalin na vybusnou hladinu a nahlas pronesu NO TO SNAD NE....nacez se vsichni zbyvajici cekatele na vytah otofi smerem k memu autu a vidi tak stejne jako ja, ze baba cislo dve otvira dvere stejnym zpusobem, ale protoze holt nakup je nakup, prasti si do myho Milacka hned dvakrat...to uz ale fotobunka poslusne otvira sklenene dvere na parkoviste a ja letim k babam....TO SNAD NEMYSLITE VAZNE!.:grr :grr :grr..fakt jsem zarvala....a pak uz to jelo jak kulometna palba, baby ani nemukly, co by taky mukaly, kdyz jsem mela pravdu!!!!!!!!!!...vubec se mi ale neulevilo...carodejnice hnusny, az pojedou nakupovat priste, zhmozdej auto zas nekomu jinymu....takhle jsem se uz fakt dlouho nevytocila....baby po omluve odjely a ja se vratila k vytahu....stalecekajici osoby muzśkeho pohlavi mi daly za pravdu, ale pry to nema vyznam se rozcilovat, zvlast ne v Praze...a ze mam dobrou vyridilku...no radsi bych teda chodila pohodova s usmevem, kdyby lidi nebyli dobytci.....:mad:

bohužel zcela častý jev :grr:grr:grr jediné co na to platí je zaparkovat na co nejvzdálenějším místě parkoviště od vchodu nebo výtahu, tam kde skoro nikdo neparkuje :super mk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám jeden podobnej zážitek jako Netopka.

Akorát že jsem seděl v autě. Vedle stál nějakej malinko votuzenej pr?avej japončík (Suzuki či co). Jak jsem na něj kouknul vidím že to je 3dvířko, takže přední dveře malinko delší. A první co mě napadlo: \"doufám že do toho nepoleze nějaká kikina, která otevře dveře jako doma na dvorku než stihnu odjed\". Sotva tahle myšlenka odezněla tak už vidím že se k autu nešine žádná kikina, ale rovnou dvě. No a vůbec mě nezklamaly. Otevřela dveře a BUM!!! Bejt to větší rána tak se asi neudržím takhle jsem ji akorát spražil pohledem. Koukala jako když jí nadloube a ani neřekla \"sorry\". Už jsem akorát čekal až ta druhá při vyjíždění se mi opře o nárazník. Naštěstí se minula.

Od tý doby raději beru místo vedle 4dvéřáka než 3dvířka i když je to je jen taková iluze.

2Medvěd: já vím že to auto je jen stroj co má sloužit a rozčilovat se nad každým škrábancem je kravina, ale všechno má své meze. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...