Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 406, 2,0 HDi (66/90), r.v. 2001 - NEUKAZUJE TACHOMETR


FunScreen

Recommended Posts

Ano, jasně, patří tam 6160 70. To je tento: http://autodily.automedik.cz/code/TOPRAN%7C721913%7C0%7C-1 stojí 225,-Kč. Dnes mi příjde, vyměním ho a napíšu, jak to vypadá.. Příjde mi zbytečné kupovat VALEO, ale taky není cenově nejhorší. Pobavili mě v Peugeotu, když jsem tam volal, kolik stojí to čidlo u nich - Peugeot Kopecký v Praze - 1680,-Kč :-D Docela mě rozesmáli a divili se, že ho nechci.. Když jsem řekl, že za tu cenu jich můžu mít 7, docela zůstal čumět.. :D  (jasně, oni mají VALEO, ale i tak je můžu mít 3).. Snad to pomůže...

Upraveno uživatelem FunScreen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, takže čidlo je vyměněno a dneska jsem jezdil celý den a vše funguje, jak má! doufám, že už se tento problém nevrátí. Pokud někdo uvažujete - rozhodně stačí zakoupit výše uvedené za cca 225,-Kč. Netřeba VALEO, či FEBI. Jsou zbytečně drahá a vykonají stejnou práci, jako toto.. ;)  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak po cca měsíčním ježdění s novým snímačem jsem ho musel včera vyměnit prozatimně za starý, páč snímač zn. topran včera odešel do věčných lovišť. Zjištěno ulomení tenkého vnitřního čtyřhranu, který zajíždí do kovové hřídelky náhonu. Zkusím ho odnést na reklamaci, popřípadě objednám valeo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja daval valeo asi 3 mesiace dozadu zatim vsetko ok ,bal som sa tam davat nieco ine ,uvidime jak dalej,i ked od topranu sa nebojim brat podvozkove veci,

 snimac stal len nejakych 6 eur a to mi prislo moc podozrive tak som bral valeo za 20 ecok

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...