Jump to content
  • Aktuální cíle darů

El. ovládání zrdcátek

loub

Recommended Posts

nevim to jiste, ale muze to byt i spatnym kabelovym svazkem, mezi dverma a kastli.

trochu poboucham dverma, prestane jit stahovani oken, central odmita zamknout auto a zrcatka tusim taky vynechavaji.

ted to prave nechavam spravovat.

jinak memu levemu zrcatku, kdyz zrovna funguje, se moc nechce natacet k autu. ostatni 3 smery jsou ok :myslim

• 5 months later...
  • 1 month later...
Původně zaslal: reyjim

jo piplačka to je, zrovna to řeším, mám cvaklých 7 drátů z 18 a dva přímo u konektoru..:mrk..nový konektor a pájet a pájet...:aut

Jak se ti je podařilo cvaknout u konektoru:o:o

já jsem to už asi nalomenými drátky koupil, protože první týden přestal hrát reprák, později zrcátka pak okno spolujezdec a nakonec řidič..:roker ..ale jak se to povedlo ? asi jsem často nastupoval a vystupoval..:D

• 1 year later...

Vrtal jste se nekdo v tom otocnym spinaci? Me totiz prakticky v kazde poloze pohybuje jenom s pravym zrcatkem.. levy se chyta jen vyjimecne nekde uprostred a to jeste jen nahoru a dolu a ne do stran.. resil tohle nekdo? Achjo, zlaty manualni nastavovani zrcatek:)

Tak mám ten samý problém, nefunguje natáčení zrcátek, teda než jsem do toho nezačal vrtat. Sundal jsem je a pohybal konektorama a tak mi už jede levý ale jen nahoru a dolů, doprava a doleva vůbec u levého nejde nic. To nevypadá na káblíky ve svazku ne? když to pravý jde jen ve dvou směrech ze čtyř a to musím s tím přepínačem zápasit aby se to pohlo. Už jsem to vzdal, navíc je teď zima a tak zrcátka natáčim ručně ale když by někdo věděl co s tím tak by to bylo super.

Guest servisman
Původně zaslal: Strenght

Pravy mi problem nedela, u toho mi serizovani funguje(prakticky v jakykoliv poloze otocnyho spinace:))

Podle mne otočný přepínač bud ovládá levé neutrální a pravé zrcátko,neztrální slouží že nejdou ovládat ani jedno.

Původně zaslal: loub

Poradí někdo - nefunguje ovládání zpětných zrdcátek. Bude to v tom otočným spínači?

Nejde-li ani jedno tipnul bych to na spínač nebo "zlomený" drát co vede hlavní volty do spínače.

Pokud jedno jo druhý ne může to být ve "zlomených" drátech do dveří.

Jinak mě nefungoval jeden směr na pravém zrcátku - opatrně sundat kryt zrcátka, kleštičkama sundat sponu na skle, sklo dolů. Jsou tam dvě malá plastová táhýlka která zapadají do "kulového" čepu ... to na vodorovný směr bylo vysmeklé.

Celá oprava včetně zpětné montáže trvala tak 15 minut (a to jsem ješt špekuloval kudy na to). Jo doporučuji provádět v teple ... sundavají plastové "cvaky" a mohli by v mrazu uletět.

[upravil dne 23.1.08 RichVa]

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: Strenght

Pravy mi problem nedela, u toho mi serizovani funguje(prakticky v jakykoliv poloze otocnyho spinace:))

Podle mne otočný přepínač bud ovládá levé neutrální a pravé zrcátko,neztrální slouží že nejdou ovládat ani jedno.

Ja chapu jak ten spinac ma fungovat.. ale me tak proste nefunguje..:(

Guest servisman

tak jedině koupit já jej kupoval na vrakáči když jsem dodělával el.zrcátka nebo jej rozebrat třeba jsou tam, špatné kontakty,vyčistit namazat a šlape

[upravil dne 24/1/08 sarkomi]

Tak až se oteplí určitě zkusím sundat to sklo a podívat se na táhla, jinak shozený jsem měl celý zrcátko a proměřil jsem v konektoru kontakty a vypadalo to že ve všech byla šťáva když jsem přepínal, u psolujezdce to bylo horši, přes auto se nenatahnu tak tam nevím ale někdy zavolam posilu a proměřím to taky to totiž nejde ani tam ani tam. Takže mi teď došlo že přepínač bude asi v pohodě když jsem naměřil reakci, možná budou špatný kontakty někde dál v zrcátku. Tak mi nezbyde než čekat na jaro:mrk

Původně zaslal: majd

Tak až se oteplí určitě zkusím sundat to sklo a podívat se na táhla, jinak shozený jsem měl celý zrcátko a proměřil jsem v konektoru kontakty a vypadalo to že ve všech byla šťáva když jsem přepínal, u psolujezdce to bylo horši, přes auto se nenatahnu tak tam nevím ale někdy zavolam posilu a proměřím to taky to totiž nejde ani tam ani tam. Takže mi teď došlo že přepínač bude asi v pohodě když jsem naměřil reakci, možná budou špatný kontakty někde dál v zrcátku. Tak mi nezbyde než čekat na jaro:mrk

v zrcátku to musí "vrčet" ... pak Ti funguje motorek a jsou odpojená táhla (stačí srolovat okno a musíš pravé slyšet i uvnitř (doporučuji vypnout rádio :-) )

Ovšem pokud to nejde jak ppíšeš ani u jednoho, tipnul bych to na přepínač :-(