Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak jsme zacinali?


Radek V.

Recommended Posts

Koukam,ze se to tady zvrhlo.Taky bych se rad pochlubil,ale je tady malej problem.Mel jsem jen jedno auto(mam).

Skoda 130 GL-celkem slusny.Tak aspon,co jsem doposud ridil.Oktavie TDi 66 a 81kw,Peugeot 306D a 309D,Felicie 1.3,Favorit,120,100,Opel Omega 2.5 V6-sila,ale nevite,jestli jedete 40 nebo je to spotreba:D,Laguna 2.1D,R 19 1.8 benzin..Asi jeste neco,ale tos asi nechtel vedet,co?Tak aspon napisu,co si myslim,ze je nejlepsi.Pohodli na 100% 306.Motor-Oktavka 81kw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Vostik; Tu káru nakonec prodal otec jednomu sběrateli za 5000,- včetně náhradního kompletního motoru a vozejkem ND. Ona spotřeba 26l/100km neni to pravý ořechový. Ale v zimě při vybitý baterce stačilo jednou otočit klikou a jak si blafal.:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé témátko tak já to vezmu stručně:

Škoda 100 - neuvěřitelná hromada hnoje

Škoda 105L - no prostě Škoda

Škoda 120LS - lepší svezení a mělo to i cyklovač na stěrače to byl pokrok a do kopce to i trochu jelo.

WV Golf I 1.8 Gti no to bylo letadlo motor ale nevydržel mé motoristické hormony tak se dal na chlast (olej)

Lancia Integrale - tak to byl jeden velkej mazec a taky průser na tom se snad posrala i klika od dveří no hnus ale lítalo to.

Renault super 5 - rychlé, svižné, spotřeba 5,5l naturálu ale hroznej prcek a solidní máslo stroj. Praha Letná kostky děs.

Peugeot 309 1.9 Gti - jezdil a jezdil ale 250000km na nej by uz dost a tak hurá do světa.

Citroen BX 1.4i - měl jsem ho moc rád velmi pohodlné, svižné spotřeba 7l /100km a keci o hydraulice to jsou blbosti.

Nyní Peugeot 405 1.9 Mi16 150 koní - plná výbava kromě klima.

Začínám myslet také trochu ekonomicky tak mám časem v plánu nějakého ropáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze hned v 18 Trabant 601 combi nic moc, ale pro začátek auto snů. Všechno opravila izolepa..

Opel kadett 1,6i byl to kombik, motor 110 koniků pár maníků se nestačilo divit, pak mi ho ukradli

Austin mikro ... ani nevim kde sem se k němu dostal, jezdil jsem s nim na vojnu

Na vojně všechno co mělo červenej kříž, Befka sem se ani nedotk

205 Gti sem s nim naprosto spokojenej. Mam ho 4 měsíce a doufam, že vydrží aspoň rok a půl

BTW můj sen Impereza Sti, ale to jen tak na okraj

:D;););)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejen, že vypadá hustě, ale šacuju, že asi slušně zamává v pořadí VRCéček. Oktávka byla moc velká a neohrabaná a tudíž odsouzená k vymření, ale tahle kárka dává tušit nějakou kulišárnu a mooooc sem na ní zvědavej, jak si povede. Sakra, co to dělám?!!?:o:o:o Vždy? já chválim Škodovku?:o No, praví se - miluj svého nepřítele....Tak se ukaž!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim!!

Samej východ až teď západ.

škoda 100

škoda 110

škoda 120l

pak supr kára(upřimně)Trabant combi

trochu?? vzdálená Francie Oltcit/LPG

Škoda 105/LPG (dovoz Belgie)

A TEĎ PEUGEOT 405 1.8 SRDT!!!!(dovoz Belgie)teprve 22dní !!!! :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 15 let později...

Zajmavej článek... :) hlavně ty poznámky o rakvích... :D za mě - žádný řidičáky na zkoušku.., ale 120...! povinně! každej ujet aspoň 10.000... :D

https://www.garaz.cz/clanek/nejlepsi-ojetiny-na-zimu-ktere-vas-opravdu-nauci-ridit-21000332?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=clanky-home

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První vozidlo byl Opel Kadett 1.6D kombík, toho jsem měl rok. Pak 4roky Opel Astra G 1,6i. Posledních 8let Peugeot 607 2,2HDi. A další auto je zatím v jednání, zřejmě Fiat.

V průběhu času jsem ještě dost pojezdil s Peugeot Partner 1,9D sem tam tchýnin Opel Corsa C 1.0 a momentálně si ještě od našich půjčuju Ford C-Max 1,6TDCi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...