Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak jsme zacinali?


Radek V.

Recommended Posts

oddie > masinu nepucime pac by te nekdo musel sundat z prvni svestky :)))

jinak Volha je neskutecnej stroj byla to prvni kara se kterou sem jezdil mel ji deda takovou tu starou Carevnu z asi 50 nebo 60 let vim ze to melo misto sedadel lavice a operadlo vepredu bylo v jednom kuse a kdyz se to sklopilo tak bylo uvnitr letiste (bohuzel nez sem ho mohl poradne otestovat tak deda volhu prodal:( )

jinak dyz se ty 2 tuny rozhoupaly tak to byla jizda melo to 3 kvalty - jednicka na trhani parezu dvojka na rozjezd a trojka od 10-130km/h akorat pri te max rychlosti ten sovetskej 2.5litr zral jaxvine :))

2 Radek V - nikdy neni pozde se vratit ted se kousek od nas nastehoval takovej asi 60 letej pan a loni si koupil krasneho Harleye jezdi si v poklidu vychutnava krajinku proste pohoda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a on me auto ted taky nechce moc pujcovat kdyz jsem mu zkratil 2O5ku cca o 3Ocm:D:D ale uz se tesi na jaro ja pres tyden v Praze tak cabrioletka neubranim.Ale o vikendu bude mit smulu:D:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubacher tvije babicka vlastni 2O6ku a nema papiry.TA moje babca je sice ma ale asi od 30 nesedela za volantem takze jako kdyz je nema a vlastni meho cabrioletka.Jela se mnou jednou a vickrat ne:D:D:D. Ale on je na ni stejne jen psanej.A 106ku mam psanou na dedu teda on mi ji i koupil ale vzivote v ni nesedel ma totiz svou 306ku v sedanu stribrnou HUSKY a tu zas nikomu nepujci:mad::mad::D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě to je velmi krátké.Cízích aut je spousta nebo? to bylo mé povolání ale moje pouze dvě.

Dar od rodičů osmiválec TATRA 603 nelpohodlnější auto ve kterém jsem jezdil,bohužel až na tu spotřebu,:o

a pak mé nynější žihadlo 405 MI 16 2.0 :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aulo: To je spravny, to schvaluju. Sice Oddieho zpusob ma taky neco do sebe, ale neni nad to mit svoje auto a na to si radne zvyknout ;)

Jo jeste se musim pochlubit 10hod co jsem si uzival BMW 330xDi (to konecny oznaceni si nejsem jistej) a z 0..100km/h za neco okolo 6 sekund je fakt uchvatnejch. Takze timto se omlouvam za to co jsem kdy rekl o Bavoracich ;)

Taky jsem ten samej den sedel v Saabu 95 Aero v kombiku a byl to taky docela zazitek, ale to sem nepatri pac mi ho nepujcili :\'(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...