Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Minisraz v podhůří Orlických hor = 18.4. 2015


Recommended Posts

Tohle mě určitě zajímá, takže dorazím ;) Piš si mě, jídlo: Vývar + gulášek...

P.S.: Doufám, že jsi v kontaktu s Milanem ohledně podpory srazu ;) Pokud bys chtěl sraz nějak více zviditelnit, napiš, něco vymyslíme ;)

To jsem rád, však jsi mi to taky slíbil. ;):D

S Milanem jsem v kontaktu. Uvidíme jaký bude ohlas, jinak díky. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže Radime, muj otazník si dá prý svíčkovou :D

Otazník tam má tedy svíčkovou. :D

Taky začínám váhat, bohužel zatím nevím, jak to budu mít časově :myslim Ale rád bych dorazil, kdyby se jen trochu zadařilo :papa

Budeme rádi, když se zadaří. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, prosil bych do váhajících 1+možná i přítulkyně - ale možná i nikdo :D Vypadá to zajímavě, rád bych se zúčastnil, budu se snažit  - ke konci března se určitě ozvu a dám závaznou objednávku.

Jinak otázečka na závěr - tenhle sraz je náhrada za "klasický jarní MILANŮV :) minisraz" nebo samostatný podnik? A kdyby to druhé, tak nějaké info ze zákulicí příprav jMm :D:) Díky a zatím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jasně přidám Vás do váhajících. ;) S Milanem jsem v kontaktu, ale netroufnu si říct jestli je to náhrada. I když něco tuším. Pojal jsem to tak, že tu mám možnost uspořádat sraz na sobotu pro kamarády z clubu na zajímavých místech. Doufám, že se sraz nakonec bude líbit a účast bude slušná. :myslim

K té tvé zkratce se určitě Milan vyjádří, že Milane? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fajn, díky a jinak mi tykej čoveče, i když jsem spíše sváteční účastník srazů :D, tak minulej rok jsme spolu řídili v Kozovazech VB Žiguli a to už je sakra pádnej důvod pro tykání :D:) Žamberk je v poho - mám v Letohradě příbuzný, takže okolí znám dobře - nejspíš přijedu, ale vrátka si nechám otevřený.

Jinak o Milanově komentáři nepochybuji a těším se na novinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhrada za mé jarní srazy to není, Radim s tímto srazem přišel sám a já jsem za to moc rád. Vybral ideální termín, duben a po výplatách. Já nejspíše jarní minisraz neudělám, nechci vytvářet konkurenci pro Radimův sraz. Když bych dal pozdější termín než má Radim, už by se to mohlo tlouknout s víkendovým srazem v Liberci.Možná něco připravím spíše na červen. 

 

Radim má opravdu zajímavý sraz a my se jej s Kitty nejspíše zúčastníme. Takovéto srazy máme rádi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On Radim jen místo "vás" napsal "Vás" a hned to má jiný význam. V poslední větě tyká ;)

No zmátlo mě právě to Vás, poslední věta mi nějak unikla :) Ale v poho.

Jinak "klasický Jarňáč" tedy asi nebude, nojo. Tak zase to pořádá někdo jinej a Milan tam bude, takže klasická sestava :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fajn, díky a jinak mi tykej čoveče, i když jsem spíše sváteční účastník srazů :D, tak minulej rok jsme spolu řídili v Kozovazech VB Žiguli a to už je sakra pádnej důvod pro tykání :D:) Žamberk je v poho - mám v Letohradě příbuzný, takže okolí znám dobře - nejspíš přijedu, ale vrátka si nechám otevřený.

Jinak o Milanově komentáři nepochybuji a těším se na novinky :)

Vím, vím. Společná jízda v žigulu VB je pádný argument k tykání. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...