Přejít na obsah

Recommended Posts

Jelikož se mě někdo ptal, jestli máme na foru také tapatalk, rozhodl jsem se založit tohle vlákno

Po nainstalování androidího Tapatalku z google play si člověk vytvoří konto nebo zvolí nějakou jinou možnost (osobně mám spárováno s FB)

pak klikne na ikonku lupy dole v aplikaci a do vyhledávacího řádku napíše "peugeot club" - hned jako první to vyhledá Peugeot club Amis de Lion (v zápatí je Peugeot club pro Českou a Slovenskou republiku, je tam i naše klubové logo)

Dále se klikne na ikonku +Follow a je to :D

Možnosti dalšího nastavení jsou nezměrné, např nechat se informovat na mobil jen z vláken, která chcete

Nestahování avatarů a obrázků, když jste na pomalém připojení k internetu a podobně

PS: Vy ostatní, co už ŤapaŤalk máte, všimli jste si, že s novou verzí konečně zmizela kachna a je tam červené RCZ? :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Nebylo by dobré na svých zařízeních vypnout Tapatalk podpisy? Některá fóra to mají dokonce v pravidlech ;)

Potřebujeme vědět, že to je "příspevek z Lumie" nebo "telefonu, který držím v ruce"?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak jako mě je to klidně fuk,jak a odkud dotyčnej píše,já to bral tak,že když píšu z PC,nemám tolik chyb,a ještě se mi nestalo,že by nedošla celá zpráva,na mobilu se mi to už víckrát stalo,že se mi půlka zprávy vůbec nenapsala

jakotřeba teď,a pak se musím vrátit na změnu

Upraveno uživatelem vendelinek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku