Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

moja 308 alurka.


PACHO

Recommended Posts

ako, úprimne by som čakal že lapače nečistôt tie nečistoty budú doslova lapať, t.j. po celej šírke podbehu.

Takto mi to príde, že mi to ochráni len tenký pásik podbehu a dvere od nafŕkanej špiny...

a za predný pár si peugeot pýta 35 eur. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zdravim, po dlhšom čase sa zasa ohlášam s maličkým jubileom na tachači. Mam dve otázky, ktoreé ma trapia.

1. prestalo mi fungovať Bt na odomykanie/zamykanie  dverí, proste sa nedá otvoriť kľučkou, ale musím diaľkovým, ináč všetko funguje, štartovanie otvorenie ako aj zamknutie cez kufrove dvere. Skúšal som náhradný kľúč vymanil som aj baterku, nič nepomohlo. V servise povedali, že je to tým , že používam kožené púzdro na kľúč??? Zatiaľ ma to netrápi, ale budem to musieť riešiť, lobo záruku mam do 80tkm. Nemá niekto s tým skúsenosť?.

2. druhý problém mám so spojkou, pri uvolňovaní, asi 2/3 sa jemne zadrhne/lupne. terz, keď je horúco, sa mi stalo, že dokonca ostala vysieť v tej polohe?. po ochaldení auta, zasa ide v "pohode". V servise čosi premazali, ale sa to moc nezlepšilo, a ešte ma "ptešili, že na spojku naplatí predĺžená záruka. ?  Ešte mi povedeali, že niektoré autá na salóne to nerobia, a na niektorých je cítiť to "lupnutie". nemá niekto s tým skúsenosti?

 

za každú radu budem vďačný.

IMG_20160809_070614.jpg

IMG_20151219_140339.jpg

DSCF0707.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...
  • O 5 měsíců později...
  • O 9 měsíců později...

Trocha to oživím. Mám už 85-tkm. čo sa týka auta, slúži bez problémov, spotreba fajn, ale sa mi lepí smola na päty. Sused mi oškrel nárazník, tri dni v servise, 480€ oprava, samozrejme z jeho PZP. Dokonca náhradne vozidlo mi preplatili full. Absolvoval som školu šmyku, a na záver roka rozbité sklo pri ceste do Prahy

IMG_20170826_163633.jpg

IMG_20171220_085350_11CS.jpg

sused.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Trocha to oživím v januári  mi skončila záruka prekročil som 120000km, lizing skončený.  Uvažoval som tiež o novom aute, (3008 /C5aircros). ale zatial mio je ľúto sa vzdať bezproblémoveho pohodového autíčka s fajn spotrebou. V súčasnosti ho využívam sám občas +1. takže bohate stačí

P1.jpg

p2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...