Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

budíky a páčka stěračů


ancinc

Recommended Posts

Zdravíčko pánové sháním na svou 605 2,5td funkční přístrojovou desku kteá je pouze elektronická (nemá zezadu vývod na náhon tachometeru) podařilo se mi jednu s náhonem koupit přes bazoš řídil jsem se elektronickým ukazatelem paliva a ejhle nepasuje takže sháním elektronickou a prodávám s náhonem nevýte někdo o nějaké u mně v okolí už těch aut už nejezdí a ani na vraku není.. :( 

 

ta moje co je v autě mi ukazuje nesmyslnou rychlost správně začne fungovat až tak po ujetí 40 km a ne na dlouho tak nevým co stím náhonem v převodovce to není ani tou tou krabičkou která posíká impuls do přístrojovky dával jsem to auto el. přeměřat.

 

Jo a stím přepínačem stěračů mám problem na 2,1 d starý model nějak té páčce nerozumím ciklovač funguje jak se mu chce,  poloha dolů která si myslím měla setřít jednou tak funguje jen když ji celou dobu držím

jinak se stěrače zastavý v jakékoli poloze když páčku pustím. na páčce je znázorněno nějaké časování stírání ale taky to nic nedělá a na konci je tlačítko jako houkačka a to taky na nic nereaguje tak su s toho jelen dá se na tom autě nějak nastavit ten ciklovač ????

 

Dík za každou radu :papa

Ancinc

post-43997-0-81826600-1423494341_thumb.j

post-43997-0-91116100-1423494355_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tym stieracom, pravdepodobne budu polamane vodice pri motorceku.

Mne to robilo podobne veci ako tebe. vodice priamo na plechu krytu motorceka. Zohnal som iny a islo to hned na 1 supu.

K pristrojovke - je to ako ihlu na lúke. Kombinacia stareho modelu, s novsim panelom a krizom je velmi zriedkava.

Skus pozriet inzerati na bazos.sk, nejake auta som tam videl, treba napisat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na starom modely mi stierace tiez tak lietali, pri vypnuti sa zastavili aj uprostred. Po vypnuti motora a opetovnom nastartovani sa rozbehli a dali na spravnu polohu. Bol som u elektrikara ten vravel ze je zla packa stieracov, ale novu som nedaval tak overene to nemam . Na hukacke som mal zhnite vodice, po vymene trubilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som to mal tiez na starom modeli.

Mal som pozicanu packu od kamarata a robilo to presne to iste aj s jeho packou. Chod po kabloch na motorceku, na 99 % to bude tam, pripadne to vyber von, a ked otvoris dekel, tak tam je zberacia plocha, asi 5 kruzkov a tam je vazelina na mazanie, mozno tam je voda,ale kable budu urcite prelomene, tak premeraj merakom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík o výkendu se mrknu na ten motorek kde ho najdu?? pod plastama jak je kabynový filtr??

S tou palubovkou jste někdo neměli někdo nějake problémy ať nekupuju další k ničemu.

jo a ještě jsem se chtěl zeptat jestli někdo nevý kde se dají koupit nové prahy na stříbrném začínají hnít tak přemýškím o výměně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 . písal som ze motorček je na strane vodiča, áno pod plastami v priestore tam kde je pelovy filter.

2. To je komplikovane, myslím že ak tam nedáš to co tam ma byť, nepôjde to.

3. Prahy už asi nezozenies, a len v Peugeote.

4. Km sa zistiť nedá. Elektronická evidencia, vtedy bola dobrovoľná, resp. Mimoriadna služba. Jedine ak v ČR, existuje niečo ako u nás s-Eko.Sk, tam je prehľad km pri absolvovaní TK, ale pri zmene znaciek sa to pravdepodobne zmaze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pánové mám super problém,při demontáži budíků vzledem k nefunkčnosti jejich osvětlení sem při celkové nasranosti při jejich demontáži zlomil náhon tachometru a ještě si rozřízl celkem solidně ruku :super

Tu ruku nepočítám,to se zahojí ale měnil jste už někdo to lanko?

Bude asi lepší jet s autem na zvedák žejo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...