Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opěrka hlavy


Gontcharov

Recommended Posts

Ahoj,

 

můžete mi prosím poradit, jak vyndat opěrku hlavy v Peugeotu 407 u řidiče a spolujezdce?

Dole u levé tyče je takové umělohmotné tlačítko, které jde povytáhnout ven, ale nevím, jestli tím mám potom nějak pootočit, nerad bych tam něco urval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak zadni musi jit i predni

je to jen tyc se zoubkama

 

EDIT: ted sem koukal na svoje auto uz je to jinej system nez sem myslel

je to jen ozubena tyc v dirkach - to mackaci tlacitko byvalo jeste u C4 a felicie co si pamatuju

 

 

Jj, vzadu je to jinak, tam je ze strany čudlík, kterej když zmáčknu a držím, tak můžu tu opěrku zvyšovat, snižovat i vyndat. Vepředu takovej čudlík nění, je tam jen cosi uprostřed, co můžu povytáhnout, ale to nemá vliv a můžu s opěrkou hejbat nahoru a dolu aniž bych něco mačkal, ale úpně vyndat to nejde, v určitém místě je tam nějaká záklopka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

divne ja mam na 407mě myslim čudlik stejny jak na přednich sedadlech tak zadnich zmačkne se a opěrka jde vyndat,jestli tam nemaš něco sekle atd použij vetší sílu :)

 

Nene, já mám jinej systém na předních a zadních sedadlech. Nakonec vyřešeno v servisu, museli to rozmontovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...