Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.chatzy sraz PC - on-line


Recommended Posts

Asi budu za rýpala,ale pro mne byl tento minisrázek utajen. Netvrdím že bych se určitě účastnil,ale veřejný být mohl. Třeba jako minisrazy na chalupě u Scratchů které jsou vidět v sekci "připravované srazy". Srazy připravované v chatu jsou pro mne UTAJENÉ neboť chat (jak už jsem výše uváděl) nesleduji :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic ve zlém, ale byla to soukromá akce lidí spojených stejným zájmem online pokecu na chatzy.com...... Nechodíte tam, tak co se divíte?

 

1/ určitě to nebylo míněno jako provokace vs zrušené kittimilanovo klouzání- bohužel jen schoda termínu. Tady máte odkaz na doodle, ať se provždy zanechá pochybností.... ;)

 

2/ zveřejnění v pokecu bylo záměrné, protože to pežotí sraz nebyl a zveřejněno to bylo jen a pouze, abyste viděli, jak se parta lidí umí bavit. Asi jako když sem někteří dávají fotky z dovolené. Taky by jste tam nutně chtěli být s dotyčným dohromady? :D Možná se to mělo dát do srandiček, aneb kolik lidí se vleze do vířivky 1,2 m2 ??

 

 

To, že se tím jeden mod naštval, protože nemá smysl pro humor, je věc smutná, ale za tu nemůžeme. Shazuje se již delší dobu sám podobnými výpady

 

 

Mě osobně neštimuje přesunutí vlákna do uskutečněných srazů zvýše uvedených důvodů

 

Pepito narovinu, jak bys udělal minisraz, když už od začátku tam chceš mít určitou sortu lidí.... Uděláš ofiko minisraz a hned od začátku bude kapacita zaplněna, aby se tam nezvaný nedostal? Promiň, ale toto řešení se nám a určitě i tobě příčí :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim Kubo ze prehnana reakce byla z obou stran. Nezverejneni chapu, ale spis nechapu tve popichnuti to tam to smeruje naprosto jasne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna to melo byt v potkal jsem klubaka.... kdyz to nebyl klubovy sraz, jinak si sem soukrome srazy zacnou treba davat i majitele Fordu a dalsich plecek..... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pprotože na Chatzy se scházejí někteří členové Peugeot-clubu, takže se nazev tak nějak zkloubil dohromady

 

Chat na chatzy byl založen Peu klubovým adminem v době migrace privního pokusu nového fora, měl jen překlenout dobu bez fora, to že žije dál je dáno lidma klteří na něj chodí, odkazy ve vlákně "Chat Ted!" tu byli, mohl tam každý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože já nechápu proč máte někteří zapotřebí pořád něco řešit, kritizovat, hledat za vším špátné nebo srovnávat s něčím úplně jiným! Sakra každý má právo na svoje soukromí a na své jednání. Vůbec nevidím problém v tom, že tady vzniklo toto vlákno, které mělo být pro zasmání a max pro (tichou) závist, protože jak to vypadá opravdu asi je co závidět. Na druhou stranu, ale není vhodné aby tady někdo hanil, že sraz nebyl veřejný, že by tam taky chtěl být a cosi a kamsi... Vždyť je za ten rok X srazů kde se můžeme sejít v rámci klubu.

Převládá tady taková NEGACE až škoda.

Všem zúčastněným přeju pevné nervy :D

A Přemovi vše nej.

 

PS: na chatzy je přece tento chat pojmenován peugeot-club

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak mimochodem, nějaký ten minisraz si můžete uspořádat naprosto kdokoliv a kdekoliv, záleží jen a pouze na tom, jak se s kým dokážete domluvit a skutečně sejít. A klidně sem pak můžete dát fotky a pochlubit se. Vždyť jsou tu různé pumpapokecy, pracovní minisrazy, každou chvilku něco, a mimo toho i minisrazy, kde se účastníci sejdou, ale nemají ani zvláštní potřebu z toho dělat report, to je prostě čistě na každém. Nemusí být na každý sraz kdovíjaké přihlašovadlo, P-C je prostě obrovský, nevyhovuje všechno všem, ale na druhou stranu je to skvělá platforma pro to, aby se lidi byli schopní domluvit i na takových malých polosoukromých či zcela soukromých věcech. V čem je problém, vždyť přesně tohle je na P-C super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s oddie, že každý z členů si může uspořádat vlastní minisraz P-C. Přiznám se, že i já pořádám komorně-pracovní minisraz P-C. Mnozí by mohli napsat či povídat :) .

Málo kdy napíši na fórum, že se bude konat komorně-pracovní minisraz P-C. Někdy stačí, když mi někdo zavolá a nebo napíše, že potřebuje něco opravit či bude jen projíždět přes Týn nad Vltavou a tak se můžeme sejít a nemusí jen opravovat auta. Třeba s švejkem jsme si zajezdili na kole a nebo s MilanemF1+Kitty jsme se byli projít k soutoku Vltavy s Lužnicí a pod. . Je to jen a jen o lidech.

 Jinak se přiznám, že nevím, co je chatzy a o čem je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, nechtě abych si myslel, že zrovna ty závidíš? ;)

 

Přijde mi, že tady jak se něco nedělá kolektivně, tak je to špatně. Připadá mi, že parta dospělých chlapů potřebuje snad schválení od ostatních, co má ve svém volnu dělat, kde to dělat, s kým to dělat.....

 

Navíc je vidět, že některým to fakt vadí a bylo by úplně jedno, kde by se to vlákno objevilo, že?

 

Takže páček shledáček a mizím raději tam, kde je dobrá parta lidí a neřeší <> jako jestli máme právo vložit na klub nějaký odkaz s fotkou ve vířivce ;)

 

Až zase něco vymyslíme, určitě klubovou základnu budeme informovat :D (bacha spoiler! toto je míněno jako ironie => od slova iron :D )

 

PS: Ještě že jsou na klubu lidé, kterým nevadí, že se sešla parta lidí, která se primárně zná z klubu...

 

PS2: Klidně pežotem, autemzekteréhojesousedovaškodovkatakhlemalinká, dáckou, nakonec klidně i fordkou..... Na našem posezení nešlo vůbec o nějakou hnidopišskou příslušnost k jakémukoliv klubu, my se jeli bavit, popít výborné pivčo, najíst a vykoupat

 

PS3: Proč je nám neustále předhazována nějaká kontračinnost proti ofiko srazu, který byl zrušen? My ho snad zrušili? Jako že nás 12, co byli v pivovaru, jsou ti, co nutně měli být přihlášeni na ofiko klouzání a vytrhnout už tak bědnou účast. Na rovinu neúčast ostatních nás mrzí, to že je to poprvé, co se nějaký ofiko sraz ruší taky (ale jednou to přijít stejně muselo) Ale všiměte si, my ani jedinkrát nenapsali nic negativního na ofiko zimní sraz!! S námi se přeci nemohlo počítat, když jsme se nepřihlásili. Je mi trochu smutno z toho, že to někteří berou, jako že jsme jim spackali víkend, že jak to že oni se museli doma nudit, tak my se skvěle bavili

 

PSposlední... Než to člověk doklepe.... ouha a už je to v pokecu.... teda to je rychlost

Upraveno uživatelem punkac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá akce, ale proč se tedy vlákno jmenuje 1. chatzy sraz PC (předpokládám, že to PC je peugeot club), když to podle vás nebyl klubový sraz?

 

 

Pprotože na Chatzy se scházejí někteří členové Peugeot-clubu, takže se nazev tak nějak zkloubil dohromady

 

Chat na chatzy byl založen Peu klubovým adminem v době migrace privního pokusu nového fora, měl jen překlenout dobu bez fora, to že žije dál je dáno lidma klteří na něj chodí, odkazy ve vlákně "Chat Ted!" tu byli, mohl tam každý

 

 

Ano přesně tak - Hurvajz to napsal krásně, spousta z vás tam určitě byla, zůstali jsme jen někteří, berte to tak, že tam není jediný nečlen, dokonce naprostá většina jsou členy řádnými....

 

Asi jako já nelezu třeba do sekce tunning, kde se někteří členové povídají o vkusu a nevkusu aut, tak oni nelezou do chatzy, kde si povídáme o počasí, ženských a tak podobně :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předesílám, že jsem z těch, kterým Vaše SOUKROMÉ setkání vůbec nevadí. Sice mně může trošku mrzet, že se o něm dozvídám až ex-post, ale ...

1) na chatzy ze svých důvodů prostě nelezu

2) stejně bych ASI neměl čas

Co se mého odporu k chatzy týče - nelíbilo se mi (a vlastně stále nelíbí), že se pro "klubový" chat využívala a využívá jiná platforma než klubový chat(i v době, kdy chat mohl bez problémů fungovat). Byly doby, kdy klubový chat byl v každodenní permanenci a chodilo nás tam celkem dost. Potom - podobně jako (ať se Vám to líbí nebo ne) srážení klubáků na srazech přestal lidi bavit (= vyhořel) a po čase, místo toho aby se zkusil původní chat oživit, vznikne nová platforma pro "vyvolené". To je to, co mi na "chatzy" vadí a to je důvod, proč nemám potřebu se tam cpát.

Každopádně ale, jak psal např. Oddie, každý má možnost sejít se s kýmkoli (ať už z klubu nebo odkudkoli) a žádný souhlas k tomu nepotřebuje. Já třeba občas zajedu na náchodsko a žádný jiný souhlas než protagonistů setkání k tomu nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde, jsem rád, že patříš do skupiny přejících ;)

 

Osobně jsem rád, že jezdíš na náchodsko a vůbec nám klukům z chatzy nevadí, že jsi nám o tom nedal vědět předem.... Hlavní přeci je, že si to tam dohromady užijete :papa

 

Jinak trochu vtipu.... Kdo chce mezi "vyvolené" musí projít přísným přijímacím vstupním testem :D

Otázky možné k nahlédnutí níže....

1/ kdo byl první lopatič narozen roku 1911

2/ jakým pravým jménem se jmenovala jeho sufražetka známá jako Húska Husenková

3/ kde je hlavní město kde pršely ryby

4/ kdy se samovzítil starosta jednoho polského města tak řečený Pszoniek Krakowiak

5/ popiš svými slovy nerudovu otázku benzín či nafta

 

Rozhodnutí přijímací komise složenou jen z těch nejvyvolenějších  vyvolených je nevratné a nelze podat odvolání :D :D

Upraveno uživatelem punkac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...