Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.chatzy sraz PC - on-line


Recommended Posts

Hurvajz : Ja s Tebou problem prece nemam ale punkacuv prispevek jsem si vylozil nasledovne : "Ty nejsi pro me nejaky admin"

 

Stibto, nepředjímej..... nebo si to vážně začnu myslet.... Jsi pro mě narcis narcisovitý! S těmahle kecma se běž opravdu vycpat

 

Jestli tě zajímá pozadí srazu Chatzy v Černé Hoře.... Tak ten jsem s Přemoj začal plánovat cca začátkem října.... Minulý měsíc jsme domluvili termín, který vyhovuje všem zainteresovaným a sjeli jsme se do pivovárku.... Nějaké zimní klouzání v tom není a nebylo. Nikomu jsme to na truc nedělali

 

 

Jestli tě uráží tohle vlákno, tak si omývej přirození vlažnó vodó a nemusíš ho přeci číst, ty admine..... Jseš jen mod a i to je někdy moc

 

 

PS: fakt jsi mě nasral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedinej trapnej si tady posledni dobou Ty, do kazdyho rejes, provokujes, prudis a porad vytahujes stary veci jak maly dite, a vubec ti nevadi ze si clen vedeni, Ty by si mel jit vsem prikladem. Pak to tady no foru vypada tak jak vypada...

 

No na Tebe sem presne cekal az zase neco steknes ;)  Tak diky za ucast a zase cca na pul roku ahooooj :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...