Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Projekt Xsara VTS Turbo 2,0i už ne, bude P-405 T16


straki007

Recommended Posts

No nevim, ale zrovna s převodovkou z TD nebo čehokoli naftovýho by měl strašně vysokou max. a když dá jinej stálej převod, tak to zas bude mít strašně krátký první rychlosti. Aspoň myslem, koukal sem na to kdysi dávno. Na benzín vycházeli nejlíp Nějaká složenina Mi-16 a Gti 1,9 8V, nebo 1,6, ale ty sou k nesehnání. A zrovna u TCT nevim čim by se inspiroval... A jo, má turbo.  :D  :D

 

 

Vyměnil sem ten diferák za stálej převod, upsal sem se, tak jen kdyby to nebylo k pochopení.

Upraveno uživatelem F.I.K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, ale zrovna s převodovkou z TD nebo čehokoli naftovýho by měl strašně vysokou max. a když dá jinej diferák, tak to zas bude mít strašně krátký první rychlosti. Aspoň myslem, koukal sem na to kdysi dávno. Na benzín vycházeli nejlíp Nějaká složenina Mi-16 a Gti 1,9 8V, nebo 1,6, ale ty sou k nesehnání. A zrovna u TCT nevim čim by se inspiroval... A jo, má turbo.   :D  ......................................................................................................................................................................


 


nechápu tuto odpověď ,a ani nechci ,protože se tu zmiňuje převodovka z Hdi a ty asi neumíš číst o řádek vejš ,tak ani nepiš hovadiny.


 


Mě osobně zajímá jakýkoliv přínos k této přestavbě a né hubomletí co by kdyby.


Jak už jsem zmínil ,zajímá mě možné řešení periferie a převody,už jako možný podnět oturbit svoje vozidlo.Mám přístup k těžké technice ,kde je Tčko všude a v dosahu je dílna ,co se specializuje na truck-trial..nic víc.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

koukl jsem v týdnu na nakladač KOMATSU ZA 5 míčů ,co firma pořídila za dotace .Vysoká kráva,motor jak sekačky oproti starýmu nakladači s motorem z Lízy,startér jak z felicie a šnek jak Tdička ....

Ty máš aspoň pořádnýho šneka.

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře ty :papa, mě ve čtvrtek dorazil blok s klikovou hřídelí pístama a ojnicema na transita 2013 , dneska jsem kvuli tomu šel do prace abych na tom začal dělat, ale moc se to táhlo, stih sem naskladat akorát olejovou vanu s olej. čerpadlem a ostatníma blbincema co jsou ve vaně, nasadit a utahnout hlavu, a ostatní věci na hlavě, vačky atp. nastavit rozvody a tot vše tady fotka startu :D

a příští týden by měly dorazit hlavy na v8 4,7i jeep grand cherokee :) , tahle práce mě baví, nebaví mě hrabat se ve starech olejem umatlanejch motorech :D .. musí to bejt pěkně nové čisté a to se to pak dělá jedna báseň :) .,., 

 

PS: probíhal komplet uklid dílny a na ponku nebylo místo tak jsem si to rozložil na zem, samozřejmě sem si nejdříve zamet :D 

post-34009-0-45811600-1428175345_thumb.j

Upraveno uživatelem Háček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...