Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

S Peugeot Clubem na Ještěd!


Guest minimaxa

Recommended Posts

Guest minimaxa

ubytko nad restauraci je plny

Jirko, zatím to mám na sebe jako poslední rezervu (např.ubytování UAMK a pod.) třeba se to ještě uvolní. Chtěl tam jít Medvěd, toho jsem ale přestěhoval na "panelák". Důvod je prostý, stejně musíš ven z hospody a 50m obejít barák a jiným vchodem nahoru k pokojům. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opraveno

:super  Asi budu hodně urejpaná, když bych chtěla navrhnout ještě menší úpravu ? Když si dám na hlavní straně podrobnoti k libereckému srazu, je to z pravé strany oříznuté a dělá to i u podrobností jako např. program.. Jen teda si nejsem jistá, jestli se to takhle zobrazuje všem nebo jen mě na noťasu.. Pokud to je jen u mě, tak se předem omlouvám  :mad:  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je problem s hlavní stranou, stale není odladěná pro všechna rozlišení, nějak se to nedaří doladit. Napiš připadně do vlakna s problemy s novým webem tento problem, a napiš k tomu prohližeč a rozlišení které používáš.

 

http://www.peugeot-club.com/topic/97021-nedostatky-fora-chyby-chybova-hlaseni/page-24

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro organizátory, pokud bych mohl nějak pomoct s přípravou tak dejte vědět. Účast na srazu bude asi omezená z naší strany, ale s přípravou rád pomohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, zatím to mám na sebe jako poslední rezervu (např.ubytování UAMK a pod.) třeba se to ještě uvolní. Chtěl tam jít Medvěd, toho jsem ale přestěhoval na "panelák". Důvod je prostý, stejně musíš ven z hospody a 50m obejít barák a jiným vchodem nahoru k pokojům. 

tam nejde ani o vzdalenost chuze, ale o vzdalenost chuvicek, pripadneho dobehu k male...klidne panelak viz SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Panelak je mistni nazev budovy zbudovane z panelů, jinak je to mala budova s pokoji proste ale dostatecne zarizenymi. Topi se tam pokud je zima. O neco lepsi alternativa nez chatka. Socialky spolecne na chodbe.

Klikaci odkazy zkusime poresit, ja to nepovazoval za nutne, ale pokusime se to vyladit k dokonalosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...