Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

před 20 minutami, Agrafik napsal:

Řeší se cena za silovou elektřinu. ale co tak sem dát přepočet za spotřebovanou kwh se vším všudy po zěch slevách a aukcích - silovka+distribuce/jistič+poplatek za obnovitelné zdroje.

.

 

to ale pak nevypada tak dobre 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12/2020-12/2021 1195Kč/MWh bez DPH a staly měsíční plat 45 bez DPH..

ted nám 999 a 0kc měsíční plat až do 12/2020,

ceny výše jsou na rok 2021😉

usporu budeš mít tak na zmrzlinu tipují kolem 2-3000...u elektriky cena obchodu dělá malou část celkove ceny,to u plynu je lepší uspora😉zkoušel jsi ho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Agrafik napsal:

Řeší se cena za silovou elektřinu. ale co tak sem dát přepočet za spotřebovanou kwh se vším všudy po zěch slevách a aukcích - silovka+distribuce/jistič+poplatek za obnovitelné zdroje.

.

 

To zas michas jablka s hruškám😋každý platí jinou cenu za jistič,jinou cenu za 1F nebo 3f to nejde srovnávat jediný údaj který tě zajímá je cena neregulované platby a to je cena za silovou elektřinu a staly měsíční plat😉

Pokud to neumíš spočítat hod to sem

https://kalkulator.tzb-info.cz/

Je to jediný kalkulátor který je nezavislej a aktualizovány ,ne jako srovnávače na internetu senergie apod., který ti vybere dodavatele, který mu dá největší provizi...pokud nemůžeš v seznamu najít tvého dodavatele zvol hned nahoře individuální nabídka a dopln ceny z ceníku které to po tobě chce a v porovnání vidíš ,jak si tvůj dodavatel stojí a kam se dá cena stlačit 😉,já 3roky mám nejvýhodnější cenu,nikdo se před nás nedostal...

Krom dotovaných cen ,který má Pe:tr přes top manažera plynáren,ale k nim se normální člověk nedostane...😋

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontakt, který doporučil @Charlie 1 mi nakonec převod energií zařídí. U elektřiny by to mělo dělat pouhých 2.200,-- za rok, u plynu hezčích 4.500,-- (vše vč. DPH). Od toho se musí odečíst 1.815,--Kč výpalné zprostředkovateli (tato částka se každý rok postupně snižuje). Po sečtení a odečtení :) To vychází na úsporu v roce 2020 4.885,--Kč (silová + stálé platby).

Výpočty to nejsou mé, přišly v mailu, nekontroloval jsem je. Několik let jsem platby za energie neřešil, tak alespoň je nějaká změna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Prislo vyuctovani od CEZ:

loni: 1,223 MWh, zaplaceno 7141 Kč, 1kWh = 5,84 vč. distribuce apod., mám VT

letos: 0,721 MWh, zaplaceno 5295 Kč, 1kWh = 7,34 vč. distribuce apod., mám VT

je na čase asi udělat změnu dodavatele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch: Mám to na chalupě podobně, stálé měsíční platby mi dělají polovinu nákladu na elektřinu. Je to těžký výběr, teď mám VT/NT, přemýšllím, jestli přejít na jednotarifový neboť NT používám jen v létě na ohřev TUV, v zimě ohřev z ÚT. Potřebuji 3x25A jištění. No a chtěl bych smlouvu na dobu neurčitou. No uvidím, jak se to bude vyvíjet dál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...