Jump to content
  • Current Donation Goals

Modely letadel

Fusion

Recommended Posts

:mrk ty brdo....moji dva kamaradi letaji s modylky letadylek, a kdyz mi pak posilaji ty masakr-fotky, kdyz se zrovna pristani nepovedlo, tak s rikam, ze tenhle chlapik musi byt trida, ze si dovoli litat nad hlavami lidi s takovym monstrem....tech hodin prace, penez atd uz radsi ani nehodnotim ;) supr!

To jsou tzv. obří modely - to je i normální soutěžní kategorie a pořádají se v tom i různá mistrovství. U nás jsou vidět např. v Benešově na letišti.

Koukl jsem se na tu videoukázku a bylo to docela pěkný - zvláš? to přistání - kdyby z takový vejšky takhle prosedl normální dopravák, tak by byl na maděru :D.

Docela by mě zajímalo, jestli se s tím dá udělat lopas :D.

Tak to je bomba, když jsem vyděl první obrázek tak mě ani nenapadlo, ža o další dva obrázky dál ten model vzlítne:o. A ta další fotka (jak je už vzlítlé) tak bych řek že to je opravdovské letadlo, a co mě dostalo je, zasunuté podvozky je to fakt libůstka. :super

Původně zaslal: Crack

to musí vážit minimálně 50kg:o někdo si s tím určitě dal práci,nechtěl bych se s tím dělat a aby mě to pak někam uletělo:bojim

50 kilo? to tak možná jedna turbína.A cena? Odhaduji to tak na půl milionu.

Původně zaslal: Jepík

Původně zaslal: Crack

to musí vážit minimálně 50kg:o někdo si s tím určitě dal práci,nechtěl bych se s tím dělat a aby mě to pak někam uletělo:bojim

50 kilo? to tak možná jedna turbína.A cena? Odhaduji to tak na půl milionu.

........si děláš kozy ne...? To jako fakt to může být tak drahý?

Asi v roce 1980 jsem při leteckém dnu ve Staňkově u Horš. Týna viděl vrtulník, který měl asi 2m na délku a borec říkal, že ani neví kolik to přesně stojí, ale asi 200k. Venku byl vítr že se o něj dalo opřít a on s tím v tom \"průvanu\" málem ještě dělal akrobacii. Pak to vzal do hangáru, že nám ukáže co to umí. Nejdřív vylít vrtulník, pak prach a potom hned my,... a bylo ulklizeno.:D