Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406


Nick406

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

Jedna kára z dovolené lepší svezení jak 406 .... 😀 no jinak momentálně jsem přesedlal k jiné značce no ani ne záměrem spíše výhodný kup 🙂 druhá 406 stojí venku bohužel po nehodě ale zejména s nevyřešeným problémem v elektrice na který mě zatím nikdo nedokázal dát odpověd kde je závada a když tak celý proces a oprava vyjde víc jak celý auto no každopádně v porovnání se 406 Mondeo co se výbavy týče vede :) 

 

IMG_20190921_130500.jpg

IMG_20191129_072207.jpg

IMG_20191204_151144.jpg

IMG_20191204_151202.jpg

IMG_20191211_122100.jpg

IMG_20191211_122131.jpg

Upraveno uživatelem Nick406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 11 měsíců později...

Budu zakládat nový vlákno stříbrná už je dva roky pryč tak tam to doplním jinak ve zkratce 2.0 16V 99Kw RFR rok 2000 výbava ST ve předu El. Okna zrcátka klima která i funguje ale vzadu švihadla.. ale zase jsme rád že jsem se k autu vůbec dostal chtěl jsem jen benzín a sehnat něco co vypadá i slušně a není nafta bylo už hodně těžký. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediný co  je rezavé je blatník ten budu měnit a uvidím jestli se dá sehnat v barvě. Jinak podvozek prahy OK stala 23000 Kč mám to přes bazar ale zkontaktoval jsem se s majitelem a auto měl 10 let a v podstatě mě potvrdil co jsem si i tak myslel nový výfuk brzdy před 10 000 km rozvody atd. takže bylo postaráno jediný co mě ale zatajil bazar byla vadná cívka přej nemá moc výkonu na 99kw 😁 a jak se motor zahřeje škube ale to jsem řešil i u ty 1.8 tenkrát jinak naprostá spokojenost vše funguje. 

Upraveno uživatelem Nick406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nový vstriky zapalovací rampa frry baterka ale jediný co mě ještě trochu vadí že jen při rozjezdu v rozmezí 1500-2000 ot na 1 a 2 se auto při lehčím plynu třese jak kdyby jej něco brzdilo ale brzdy ok nebo prostě se chvěje ale od motoru to nebude. 

IMG_20210412_184435.jpg

IMG_20210412_184149.jpg

Upraveno uživatelem Nick406
Fotky pro ukázku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už pohoda přestalo to svítit hned samo druhý den 😁... Jinak svíčky nový zapalovací lišta taky dále vstriky ale použity a stejně by mě zajímalo že nejvíc na dvojku do kopce a zejména třeba v zatáčkách auto nemá v rozmezí 1500-2500 skoro žádný výkon musí se tlačit hodně pod plynem vyskočí nad něco kolem dvou tisíc ot a vystřelí jak drak jak kdyby nereagoval moc na plyn a když se přidá třeba málo plynu stejně auto má i při rozjezdu tendenci se otřepat netušíte po čem jít?? 

A stejně mě přijde že když chci projet zatáčku pod plynem moc se mu nechce... jak mile se natočí kola. 

 
Upraveno uživatelem pavelu96
nepiš další příspěvky - použij "Upravit"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...
  • O 2 roky později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...