Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406


Nick406

Recommended Posts

Tak já kupoval TYC jedno za necelých 1800...ono už jde jen o to že u původního svítí H7 přímo do světla to nový má před žárovkou jednoduše ochranný štítek tím pádem už jen proto proti tomu původnímu září méně.I když jsou světla seštelovaná na STK tak v noci to jde vidět zejména třeba po stranách s původním vidíš pěkně osvětlený svodidla tam to svítí prostě méně a další věc četl jsem to v případě značky DEPO ale stalo se mě to i u tady toho že se připékají žárovky když jsem v něm poprvé měnil potkávací byla připečená a ten plast na tý jak se říká hokejce je prostě ožhavenej :bojim a to asi sotva po roce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...

Ahoj tak nakonec jsem sehnal dveře v barvě jak jsem tady posledně řešil ten odstín takže jsem vytahal a natahal do nových dveří kabely ale po sléze zjistil že nefunguje stahovačka jde slyšet pouze jak cvaká relé .....může být motorek KO? nebo snad nějaká mechanická chyba ? Díkec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Přes zimu když jsem se večer nudil jsem opravil původní blatník dneska nastříkal a jak novej :D vrátím zpět a nemusím řešit rozdíl barvy zase to bude rozstřikem a půjde to vidět jen zezadu ono i ten co jsem koupil není úplně ve stejným odstínu jako zbytek auta takže tam hrají tři barvy a pořád mě to pilo krev :D 

IMG_20180519_150957[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Přední pasují, zadní mají jiný zámky nahoře tak nepasují, ale mam zkušenost ze sedana, u breaka nevim, ale myslim že to bude taky tak.

Ale dalo by se to převařit kdyby jsi je tam moc chtěl. Každopadně pak ale každej pozná že jsou z old modelu, kvuli těm zamkům nahoře na zadních opěrkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...