Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406


Nick406

Recommended Posts

Ahoj  vrakoviště bych nechal jako až poslední variantu ale někdo nejlépe Brno na prodej převodovku na 1.8 16V 81KW LFY ? a nejlépe třeba někdo nebo nějaký známý mechoš po Brně kdo by sundal stávající a namontoval jinou ? servis bych měl zařízen jako běžně ale problém že to docela spěchá a mechanik má na mě čas až někdy ke konci měsíce:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když teda pravda je taková že když jsem to svoje dneska přeparkovával  týden s ním nejel tak po přesednutí z toho new do mýho mě napadlo jestli to má vůbec cenu opravovat i když z určitýho pohledu stejný auto tak úplně něco jinýho :D:D no ale asi ještě jo.... 

18578647_1741335205880780_1806173478_n.jpg

Upraveno uživatelem Nick406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chtěl bych se zeptat jaká myslíte že by mohla být teoreticky cena mého auta ? 

Investice od roku 2016...

Přední a zadní ramena+čepy řízení a samozřejmě geometrie 

Přední uložení tlumičů+pružiny

Kabin.filtr,olej+filtr

Rozvody+vodní pumpa

Přední kotouče a desky

Zadní a koncový díl výfuku

Přední ložiska v kolech

Přední+zadní tyčky (stabilizátory)

Zadní silentbloky

Těsnění domku termostatu+termostat

Nové náplně chlad.kapalina +brzd kapalina a olej do serva.

Veškeré díly podvozku LEMFÖRDER uložení MONROE a pružiny KYB.

Kastle bez koroze kosmetická vada krom nějakých drobných od kamínků atd.jen ty tmavší dveře.

Jelikož po opravě převodovky už chci hledat jinou 406 ale za poslední měsíc se mě to teda ještě nepodařilo nenašel jsem přesně to co chci a když tak bych zase musel cpát hned peníze do toho aby to trochu vypadalo nemluvě o tom že v kdoví jakým je to pak technickým stavu....ta má už mě přestala nějak bavit moc peněz a pořád nemám co chci jelikož poslední rok neustále s něčím stávkuje :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideální kombík nejlépe stříbrná 2.2 16V Sport Pack ale to mám obavy že najít tohle a ještě ve slušným stavu bude docela kumšt hlavní je po faceliftu a benzín i když bych se co se týče mého nájezdu naftě moc nebránil jejich i více k mání takže jednoduší něco vybrat ale mám z HDI co se týče ojetiny trochu obavy abych se nenamlátil pak hubu... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak převodovka už je vyměněna i s novou lamelou....;) ale jen by mě zajímalo v čem se různý převodovky na 1.8 16V liší protože vzhledově jsem narazili na dva typy momentálně mám v autě vzhledově taky jinou jako předtím třeba čidlo zpátečky není tak zalezli dovnitř pak je tam nějaká mřížka atd..

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Tu bych musel udělat tedka jsem to nahodil že mě to napadlo když jsem projížděl fotky stačí vyfotit přímo zepředu :) v podstatě ve tmě jen méně záři ale ve dne už mě 3 lidi řekli že mám prasknutou žárovku :D vypadá jako by svítila jen potkávací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty žárovky zkusím koupit v úplné tmě to není žádný zázrak to nový TYC svítí slabě a to původní už je zase trochu vysvícený a mírně zažloutlí takže už to taky není úplně ono :) ale prý DEPO je snad nejhorší..nakolik tě to světlo Bosch přišlo ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...