Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406


Nick406

Recommended Posts

Tuto by si to rozleštením asi nespravil, zrejme to sú rozdielne farby. Pre niekoho je strieborná ako strieborná, ale čo máme doma 406, tak jedna je EYC, druhá EZR alebo tak nejak. Čiže by som skúsil dvere vo farbe.

Upraveno uživatelem misho.1709
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde jenom o samotný kod barvy, ale taky o pododstín. Třeba EYC jich má dle karet asi 10. :D 

Tohle nepůjde rozleštit, navíc se mi zdá, že u blatníku jsou ty dveře tmavší než u zadních dveří. Jako by byl dělaný rozstřik ... ale možná se mi to zdá. 

Takže dvě varianty: Jiné dveře ve správném odstínu - ideálně i pododstínu (když vidím rozdíl mezi kapotou a blatníkem, tak je to asi jedno :D ) a nebo lakovat dveře. Pokud jde jenom o změnu barvy bez tmelení, nebude to tak drahé. ;) Bohužel jsi daleko, jinak bych to třeba nabarvil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak té kapoty jsem si všimnul až si mě to napsal :D musíš se na to zadívat není to tak moc vidět...jinak dveře jsou rozstřik zepředu zboku je to jakoby stejný jak zbytek auta a zadní dveře. Předtím to šlo vidět nejvíc pod světlem třeba na parkáču ale minimálně teď teda hodně jinak mužů sehnat dveře ze samého auta co blatník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedka jde o to jestli ty dveře to vyřeší a nebude jednoduší doladit blatník jako to bylo předtím uvidím co s tím ;) když tak za kolik by jsi ty dveře prodal? ;) Jinak mám za sebou naštěstí úspěšnou STK a dneska jsem koupil nový LED do SPZ.

DSC_0030.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...