Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406


Nick406

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Potřeboval bych důležitou radu měl jsem za to že mě vrčí tak nahlas ventilátor dneska jsem to vydělal odpojil a ten randál to dělalo dál i bez toho došel jsem na to že to vychází dle všeho přímo z tohoto spoje když to rozpojím je klid k čemu tyto dva bílí konektory vůbec jsou ?? na ventilátor ani regulaci to nemá vliv díky moc.Mimo to bylo to celý omotaný izolepou takže někdo s tím asi měl potíže už tenkrát.....

post-48063-0-29094600-1445347301_thumb.j

V1510_20-10-15.3gp

Upraveno uživatelem Nick406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když kabely odpojím a tím to přestane vrčet tak nefunguje panel topení po elektrické stránce mám manuální takže regulace teploty a nastavení poloh foukání jede jinak jediný co jsem vypátral a mám vliv na ten rachot tak když zmáčknu tlačítko popsáno jako ovládání vstupu vzduchu auto s šipkou dokola v ten moment zmáčknutí se zvuk přeruší a pak zase pokračuje a opět zesílí nebo zeslábne na každý zmáčknutí to reaguje takže ted kde hledat problém v samotném panelu nebo jinde ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra zkusím vytáhnout ten panel a uvidím i když osobně si myslím že v něm nemá co hučet navíc podobně jako když se něco točí jedině že by to zapínalo ještě něco dalšího ale už nevím co :D nevíte někdo co všechno se spouští po otočení klíčku do druhé polohy ?? 

Upraveno uživatelem Nick406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se dočetl že někdy i v tom motorku se to ozubený kolečko sjede tím pádem to nefunguje zítra mám odpoledne co dělat takže to pořádně zkontroluju hlavně to zprovoznit momentálně jsem to vyřešil že jsme to odpojil protože klimu tedka stejně nepoužívám a akorát mě panel nesvítí jinak všechno OK ale lepší když to bude jak má protože ten zvuk to se nedalo bych se nejraději po 20 minutách jízdy zahryzl do volantu :D jinak díky aspon vím na co se zaměřit :)

Upraveno uživatelem Nick406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...