Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406


Nick406

Recommended Posts

Ahoj kdyby jste někdo prosím věděl o stříbrným blatníku když tak dejte vědět :) chci to už dát do kupy a zatím nemůžu nikde žádnej sehnat a opravovat to nemá cenu navíc pochybuji že bych to tou pojistkou spláchnul doplácet na to nemám v plánu teda.

Upraveno uživatelem Nick406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stříbrnej blatník na starej model a ještě v dobrým stavu se asi sehnat nedá, leda aby jsi měl obrovský štěstí.

mmchd:

 

V 7. 11. 2016 at 17:39, Nick406 napsal:

Ahoj nemáte někdo na prodej origo.zástěrky na 406 ? 2 tisíce v Peugeotu se mě dávat nechce :D ... :) 

Ještě scháníš??  Mám zadní, použitý, ale nemám k nim ty spony, až bych jel k našim tak bych ti je dovezl pokud chceš, nechal bych je za levno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek Hurvajz: V pátek jsem narazil na kombíka i v barvě zatím se mě neozval počkám do pondělí pokud nevadí dal bych ti vědět a bral bych je :) z toho mám trochu obavy že to asi nebude tak jednoduchý většina co jsem zatím našel i vraků jsou docela shnilý...

 

radim.1008 : Jj v pátek proběhlo focení ještě jsem poslal mailem nějaký věci a zahájili likvidační akci tak uvidím jak to dopadne každopádně paní ještě ani v pátek nereagovala na výzvu takže asi se jí do toho moc nechce :D ....podle toho co říkala že snad tento rok už žádná bouračka nebude tak mám dojem že toho má už za sebou víc.Tak nějak odstupem času mě začíná vadit víc musím to dát do kupy ještě dva týdny zpět jsem ladil podběh abych ho měl zároven s koncem nárazníku :D protože byl trochu volnej a tedka ho mám úplně v kdesi jinde :D člověk se to snaží udržovat a lidi mu to kazí:grr navíc tento týden mají na mě ty ženský nějak spadeno ve čtvrtek odpoledne ve Slatině mě nedala přednost zprava slečna v Audi a večer u Kauflandu slečna v 307 :D naštěstí to dopadlo jako běžně bez úhony.

Upraveno uživatelem Nick406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Dneska jsem se díval jak vyměnit blatník a našel tohle to asi origo nebude... :D je to napojeny na bílej a černej drát do konektoru světel původní žárovka tam byla jako do blinkru dal jsem novou a stejně nesvítí asi to samý co jsem měl vzadu ale vepředu někdo přehodil nárazník.

DSC_0002.JPG

DSC_0001.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...