Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406


Nick406

Recommended Posts

No ono ty ostřikovače právě nefungují po otočení klíčku a když tak z těch trysek jen vyteče trocha kapaliny po nastartování už normál jinak když zapnu motor tak stěrače fungují jak mají a baterka je kupovaná v červenci min.rok Varta nějak mě to nevadí ale přijde mě to trochu divný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimo to co se týče ostřikovačů je to trochu divný....vím že na začátku jsem měl problém s ostřikovači a když jsem je zkoušel spustit tak jsem pak došel že musím zapnout motor protože bez toho to nemělo cenu.Přijde mě že s otočeným klíčkem tomu nějak chybí štává ale jak jsem říkal baterka je nová auto jezdí denně dokonce jsem pomáhal startovat přes kabely auto a žádné známky vybíjení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě by mě zajímalo jak je u těchto modelů nastavená brzda...u nového modelu mě bylo známo že pedál byl pevný v podstatě nešel skoro sešlápnout a brzdil hned při dotyku u toho mýho auta když šlápnu na brzdu tak pedál jde tak 2-3 CM sešlápnout a brzdí až potom nechal jsem vyměnit brzdovou kapalinu odvzdušnit brzdy brzdí to řekl bych určitě lépe hlavně více nahoře ale pořád to není jak jsem chtěl ale jde o to jestli to tak prostě nemá být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda že by mohli být silnější zase na druhou stranu jsem porovnával s 2.0 která má vzadu kotouče takže to bude asi něco jiného ale i tak kolikrát když dojíždím za autem tak mě to přijde takový jakoby neplynulí brzdění bud teda sešlápnu a zastavím nebo jedu dál...:D občas při popojíždění nemůžu najít správnou polohu pedálu abych zastavil jak chci ale tedka po odvzdušnění a výměně kapaliny je to mnohem lepší ale jak i ty říkáš asi to tak tak má být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brzdy to ma take priemerne co by si cakal od 260 prednych  kotucov chlapci si vedeli brzdy prehodit z 2.0 16v (283 mm kotuce)a je to uz o dost lepsie ked porovnam brzdy z 1.8 proti 2.0hdi co mam teraz  tak je to rozdiel no 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak když šlápnu na brzdu třeba z kopce vyhodím kvalt a prostě se docurávám třeba k semaforu tak čím déle na brzdě stojím tím přestává účinkovat ale stačí znovu sešlápnout a OK jsem prve myslel že tohle vyřeší odvzdušnění nebo spíše hlavně tohle ale přetrvává to nadále ale zase to brzdí mnohem výš a citlivěji což je taky plus.

Upraveno uživatelem Nick406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj preto som nikdy kvalt nevyhadzoval vzdy 5-ka a postupne do nizsich kvaltov podla situacie a ten motor mi vzdy pomohol ucinejsie spomalit a samozrejme dosticky a celuste viac vydrzali ,neviem mna to v autoskole tak naucili a drzim sa toho dodnes

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už delší dobu jsem uvažoval že vyměním šedé plasty palubní desky za černé a vzhledem k tomu že jsem dneska překvapivě v sobotu vstával v sedm hodin tak jsem se pustil místo originálu do lakování použil jsem základ a černý matný sprej řekl bych že to vypadá docela slušně a na první pohled to od originálu není až tak velký rozdíl ale nějak kvůli nákupu a ježdění jsem stihl dnes jen boční krytky který jsem použil i jako pokusný části a zítra mě čeká zbytek.

Pak dodám fotky až to bude kompletně v autě a jinak ještě by mě zajímalo když odpojím imobilizér nebo spíše to počítadlo není nutný pak třeba zadávat znovu kod apod?? protože ho neznám :D a rád bych pak odjel nebo přinejhorším to počítadlo dolakuju v autě na místě.

post-48063-0-75636600-1426969750_thumb.j

post-48063-0-75693500-1426969751_thumb.j

post-48063-0-65403700-1426969752_thumb.j

post-48063-0-74311100-1426969753_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A stejně by mě zajímalo proč v tom autě mám všude vyvrtaný tak dvojkou vrtákem dírky....:D jak jsem se dneska díval na ten ventilátor a pak sundával ty dvířka tak jsem našel snad 8 dírek další jsou na druhé straně tunelu v zadních tapecech zespodu šedého plastu palubní desky a navíc dle všeho snad každou část plastu atd.už někdo sundával když jsem oddělával budíky tak ty packy na rámečku byli vypáčený otrhaný přitom to nebylo snad ani nutný :D další díry nesmyslně na plastu světla navíc neznámý kabel který vede pod tunelem a končí v prostoru motoru kde je ustřižen furt na tom autě něco objevuju. :mrk  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...