Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206cc Výměna repro


JS

Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych u svýho žábožrouta vyměnit všechny repro (ty origo hrajou fakt šíleně).

 

Rádio mám více méně kvalitní od LG

 

Jestli sem to správně pochopil tak na každé straně jsou 3 repro (pro každé pásmo jeden repro)

-Dveře u zpět. zrcátek výšky / dveře u nohou basy / zadní sezení středy

 

Takže předpokládám, že tam už jsou nějaký výhybky a teoreticky by mělo stačit vyměnit repro

 

Mám dvě otázky:

 

Jaký repro mi doporučíte + jak se k těm repro dostat?

 

 

Díky

 

*edit:

Velikosti repro ve dveřích (podle nějakýho manuálu)

Bass: 165mm

STředy: 100mm

Upraveno uživatelem JS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve předu jsou klasicky komponenty repro + vejškáč, vyhýbka je přímo ve vejšce, takže o ničem.

 

Vzadu je koaxiál, jen teď si nejsem jistej, zda tam nejsou 130mm.

 

Pokud chceš u 206 kvalitní zvuk, tak bych začal vytlumením dveří, protože u 206 zrovna jen vyměnit repro moc nestačí. Osobně nakupuji tlumící materiál od Ahifi.cz a jsem plně spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyztuží se plechy a tapecy takovými jakoby asfaltovými pláty. Tím samým se utěsní díry pod tapecem. Pro co nejlepší výsledek potřebuješ z těch dveří udělat co nejpevnější ozvučnici bez průduchů ven (v ideálnim případě). S těma reprákama je to jak napsáno výše, tam vážně nic jako výhybky nehledej. Na repráky vzadu bych se vykašlal a na rádiu bych je faderem utlumil, nebo odpojil uplně a ušetřený peníze přidal na lepší komponentní dopředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Tiež idem vymienať predné reproduktory. Vsade citam ze pod nove repro treba dat MDF podlozku aby bol zvuk kvalitny. Mam 206 rv. 2004. Mozte mi prosim povedat ten kto uz tie repro vymienal max. aku hlbku reproduktora tam mozem dat a s akou hrubou mdf podlozkou? DIKES

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...